Football Stats
Herb BKMA II
Flaga ArmeniaBKMA II
2. miejsce w tabeli First League

2026/27 BKMA II — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W3
R0
P0
Gz9
Gs1
RB+8
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W4
R0
P1
Gz13
Gs4
RB+9
Śr. pkt2.40
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • BKMA II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • BKMA II — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • BKMA II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • BKMA II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • BKMA II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • BKMA II — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • BKMA II — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • BKMA II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • BKMA II — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • BKMA II — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • BKMA II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • BKMA II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • BKMA II — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • BKMA II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • BKMA II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • BKMA II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 BKMA II — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 BKMA II — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 BKMA II — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 BKMA II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb BKMA IIBKMA II20Bentonit Ijevan
19.08Banants II32Herb BKMA IIBKMA II
14.08Herb BKMA IIBKMA II31Mika
09.08Ararat-Armenia II02Herb BKMA IIBKMA II
03.08Herb BKMA IIBKMA II40Lernayin Artsakh
27.05Shirak II33Herb BKMA IIBKMA II
20.05Herb BKMA IIBKMA II30Banants II
15.05Van II02Herb BKMA IIBKMA II
11.05Herb BKMA IIBKMA II40Ararat II
05.05Herb BKMA IIBKMA II11Bentonit Ijevan

BKMA II — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
80%
70%
75%
Śr. goli/mecz
1.40
1.60
3.00
Strzelone
1.30
1.30
2.60
Stracone
0.10
0.30
0.40
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
90%
70%
80%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.00
1.60
2.60
Strzelone
0.70
1.00
1.70
Stracone
0.30
0.60
0.90
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 67% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny BKMA II

Wynik meczu

2-0
2 (40%)
3-1
1 (20%)
4-0
1 (20%)
2-3
1 (20%)

Wynik do przerwy

1-0
3 (60%)
2-0
2 (40%)

Najczęstsza liczba goli drużyny BKMA II

Liczba goli w meczu

4
2 (40%)
2
2 (40%)
5
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (60%)
2
2 (40%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi First League.

First League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Olympia Yerevan5410132.60
2BKMA II5401122.40
3Pyunik II422082.00
4Andranik421171.75
5Mika521271.40
6Sardarapat 2420261.50
7Bentonit Ijevan412151.25
8Banants II412151.25
9Noah II512251.00
10Araks Ararat311141.33
11Shirak II411241.00
12Lernayin Artsakh310231.00
14Hayq100100.00
15Ararat II300300.00