Football Stats
Herb Pinar del Río
Flaga CubaPinar del Río
16. miejsce w tabeli Primera Division
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Pinar del Río — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze4
W0
R2
P2
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze5
W1
R1
P3
Gz5
Gs8
RB-3
Śr. pkt0.80
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze9
W1
R3
P5
Gz8
Gs13
RB-5
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pinar del Río — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Pinar del Río — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
  • Pinar del Río — nie wygrywa 1. połowę u siebie (3/4, 75%)
  • Pinar del Río — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/4, 75%)
  • Pinar del Río — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (3/4, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pinar del Río — jest niepokonany w 1. połowie (5/7, 71%)
  • Pinar del Río — nie wygrywa 1. połowę (5/7, 71%)
  • Pinar del Río — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (5/7, 71%)
  • Pinar del Río — więcej goli pada w 2. połowie (5/7, 71%)
  • Pinar del Río — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.06Herb Pinar del RíoPinar del Río22La Habana
07.06Artemisa21Herb Pinar del RíoPinar del Río
17.05Herb Pinar del RíoPinar del Río00Artemisa
10.05La Habana10Herb Pinar del RíoPinar del Río
03.05Herb Pinar del RíoPinar del Río01Isla Juventud
12.04Artemisa13Herb Pinar del RíoPinar del Río
28.03Isla Juventud11Herb Pinar del RíoPinar del Río
22.03Herb Pinar del RíoPinar del Río12Artemisa
15.03La Habana30Herb Pinar del RíoPinar del Río
03.02Herb Pinar del RíoPinar del Río11Artemisa

Pinar del Río — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 32% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
25%
25%
Śr. goli/mecz
0.50
2.25
2.40
Strzelone
0.25
1.00
1.00
Stracone
0.25
1.25
1.40
BTTS %
0%
75%
38%
Czyste konto %
75%
25%
50%
Nie strzelił %
75%
25%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
33%
33%
Śr. goli/mecz
1.33
1.33
2.50
Strzelone
0.67
0.67
0.80
Stracone
0.67
0.67
1.70
BTTS %
33%
33%
33%
Czyste konto %
67%
33%
50%
Nie strzelił %
33%
67%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
BTTS 2H
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
BTTS Both Halves
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (No/No)
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Pinar del Río

Wynik meczu

1-2
2 (22%)
0-1
2 (22%)
0-3
1 (11%)
1-1
1 (11%)
3-1
1 (11%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (50%)
1-0
2 (33%)
1-2
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Pinar del Río

Liczba goli w meczu

3
3 (33%)
4
2 (22%)
1
2 (22%)
2
1 (11%)
0
1 (11%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (50%)
1
2 (33%)
3
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Primera Division.

Primera Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Guantánamo10721232.30
2Cienfuegos10541191.90
3Las Tunas10613191.90
4La Habana8521172.13
5Villa Clara10442161.60
6Camagüey9423141.56
7Matanzas10334121.20
8Santiago de Cuba10334121.20
9Holguín10334121.20
10Ciego de Ávila9324111.22
11Artemisa8242101.25
12Isla Juventud722381.14
13Granma1022680.80
14Sancti Spiritus813460.75
15Mayabeque1013660.60
16Pinar del Río712450.71