Football Stats
Herb Defensores Unidos
Flaga ArgentynaDefensores Unidos
19. miejsce w tabeli Primera B Metropolitana

2026/27 Defensores Unidos — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze17
W6
R8
P3
Gz20
Gs15
RB+5
Śr. pkt1.53
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze16
W1
R4
P11
Gz8
Gs21
RB-13
Śr. pkt0.44
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze33
W7
R12
P14
Gz28
Gs36
RB-8
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Defensores Unidos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Defensores Unidos — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Defensores Unidos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Defensores Unidos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Defensores Unidos — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Defensores Unidos — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Defensores Unidos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Defensores Unidos — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Defensores Unidos — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores Unidos — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores Unidos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores Unidos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Defensores Unidos — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores Unidos — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores Unidos — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores Unidos — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores Unidos — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Defensores UnidosDefensores Unidos00Deportivo Camioneros
25.08Sportivo Italiano02Herb Defensores UnidosDefensores Unidos
22.08Herb Defensores UnidosDefensores Unidos20San Martín Burzaco
16.08Villa San Carlos10Herb Defensores UnidosDefensores Unidos
08.08Herb Defensores UnidosDefensores Unidos23Liniers
01.08Real Pilar21Herb Defensores UnidosDefensores Unidos
25.07Herb Defensores UnidosDefensores Unidos11UAI Urquiza
18.07Villa Dalmine00Herb Defensores UnidosDefensores Unidos
14.07Herb Defensores UnidosDefensores Unidos02Excursionistas
10.07Arsenal Sarandi31Herb Defensores UnidosDefensores Unidos

Defensores Unidos — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 250% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
0.80
1.40
2.20
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
0.20
0.80
1.00
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
0.90
0.90
1.80
Strzelone
0.20
0.20
0.40
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
80%
80%
80%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Defensores Unidos

Wynik meczu

1-1
8 (24%)
0-1
7 (21%)
2-0
4 (12%)
0-0
3 (9%)
1-2
2 (6%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (33%)
0-1
10 (30%)
1-0
6 (18%)
1-1
3 (9%)
1-2
2 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Defensores Unidos

Liczba goli w meczu

2
14 (42%)
1
8 (24%)
3
5 (15%)
0
3 (9%)
4
2 (6%)

Liczba goli do przerwy

1
16 (48%)
0
11 (33%)
2
4 (12%)
3
2 (6%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera B Metropolitana.

Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42