Football Stats
Herb Magesi
Flaga RPAMagesi
Premiership
RPA / PremiershipSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Magesi — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze17
W6
R4
P7
Gz22
Gs24
RB-2
Śr. pkt1.29
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze17
W0
R7
P10
Gz6
Gs22
RB-16
Śr. pkt0.41
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze34
W6
R11
P17
Gz28
Gs46
RB-18
Śr. pkt0.85
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Magesi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Magesi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Magesi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Magesi — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Magesi — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Magesi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Magesi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Magesi — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Magesi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Magesi — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Magesi — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Magesi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Magesi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Magesi — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Magesi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.06Herb MagesiMagesi11Milford FC
10.06Cape Town City11Herb MagesiMagesi
03.06Milford FC10Herb MagesiMagesi
30.05Herb MagesiMagesi20Cape Town City
23.05Herb MagesiMagesi10Richards Bay
16.05Siwelele10Herb MagesiMagesi
09.05Herb MagesiMagesi03Orlando Pirates
05.05Herb MagesiMagesi12Orbit College
26.04TS Galaxy00Herb MagesiMagesi
19.04Herb MagesiMagesi52Durban City

Magesi — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 800% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.70
1.50
3.20
Strzelone
0.70
0.90
1.60
Stracone
1.00
0.60
1.60
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
45%
Śr. strzały/mecz
13.00
Śr. faule/mecz
14.63
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
0.80
0.50
1.30
Strzelone
0.20
0.10
0.30
Stracone
0.60
0.40
1.00
BTTS %
20%
0%
10%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
80%
90%
85%
Posiadanie piłki
39%
Śr. strzały/mecz
8.25
Śr. faule/mecz
13.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 60% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.10
13.67
8.53
Strzały celne / mecz
2.97
4.00
1.93
Strzały niecelne / mecz
5.40
5.93
4.87
Skuteczność strzałów
7.2%
9.3%
3.9%
Strzały na gola
13.88
10.79
25.60
Strzały celne na gola
3.71
3.16
5.80
Strzały Over 10.5
53% (16/30)
80% (12/15)
27% (4/15)
Strzały Over 11.5
40% (12/30)
67% (10/15)
13% (2/15)
Strzały Over 12.5
40% (12/30)
67% (10/15)
13% (2/15)
Strzały Over 13.5
33% (10/30)
60% (9/15)
7% (1/15)
Strzały Over 14.5
33% (10/30)
60% (9/15)
7% (1/15)
Strzały celne Over 3.5
30% (9/30)
47% (7/15)
13% (2/15)
Strzały celne Over 4.5
27% (8/30)
47% (7/15)
7% (1/15)
Strzały celne Over 5.5
20% (6/30)
40% (6/15)
0% (0/15)
Strzały celne Over 6.5
10% (3/30)
20% (3/15)
0% (0/15)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 22% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.83
3.33
4.36
Match Offsides Over 0.5 %
100% (29/29)
100% (15/15)
100% (14/14)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (25/29)
80% (12/15)
93% (13/14)
Match Offsides Over 2.5 %
76% (22/29)
60% (9/15)
93% (13/14)
Match Offsides Over 3.5 %
45% (13/29)
40% (6/15)
50% (7/14)
Team Offsides AVG
2.14
1.93
2.36
Team Offsides Over 0.5 %
76% (22/29)
67% (10/15)
86% (12/14)
Team Offsides Over 1.5 %
59% (17/29)
47% (7/15)
71% (10/14)
Team Offsides Over 2.5 %
31% (9/29)
27% (4/15)
36% (5/14)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 2.5
70% (14/20)
40% (4/10)
100% (10/10)
Under 3.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.13 (16/20)
7.88 (8/10)
8.38 (8/10)
Over 6.5 Corners
56% (9/16)
50% (4/8)
63% (5/8)
Over 7.5 Corners
50% (8/16)
50% (4/8)
50% (4/8)
Over 8.5 Corners
31% (5/16)
25% (2/8)
38% (3/8)
Over 9.5 Corners
31% (5/16)
25% (2/8)
38% (3/8)
Over 10.5 Corners
25% (4/16)
13% (1/8)
38% (3/8)
Over 11.5 Corners
25% (4/16)
13% (1/8)
38% (3/8)
Over 12.5 Corners
19% (3/16)
13% (1/8)
25% (2/8)
Over 13.5 Corners
13% (2/16)
13% (1/8)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
6% (1/16)
0% (0/8)
13% (1/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.40
3.80
3.00
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
68
38
30

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.60 (20/20)
4.70 (10/10)
4.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
92
47
45
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Magesi

Wynik meczu

1-1
6 (18%)
0-2
5 (15%)
0-1
5 (15%)
0-0
4 (12%)
1-2
2 (6%)

Wynik do przerwy

0-0
12 (35%)
0-1
8 (24%)
1-0
5 (15%)
1-1
4 (12%)
0-2
3 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Magesi

Liczba goli w meczu

2
13 (38%)
3
6 (18%)
1
6 (18%)
0
4 (12%)
4
3 (9%)

Liczba goli do przerwy

1
13 (38%)
0
12 (35%)
2
7 (21%)
5
1 (3%)
3
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Premiership.

Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Magesi18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — RPA, realne dane wkrótce.