Football Stats
Herb Blacks Power
Flaga UgandaBlacks Power
6. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Blacks Power — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Blacks Power — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Blacks Power — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Blacks Power — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Blacks Power — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Blacks Power — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Blacks Power — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Blacks Power — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Blacks Power — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Blacks Power — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blacks Power — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blacks Power — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blacks Power — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blacks Power — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Blacks Power — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Blacks Power — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Blacks PowerBlacks Power10Ntugasaze
27.05Herb Blacks PowerBlacks Power31Express
23.05SC Villa10Herb Blacks PowerBlacks Power
19.05Onduparaka10Herb Blacks PowerBlacks Power
16.05Herb Blacks PowerBlacks Power32Gaddafi
03.05Herb Blacks PowerBlacks Power11URA
28.04UPDF30Herb Blacks PowerBlacks Power
18.04Herb Blacks PowerBlacks Power10Maroons
08.04Vipers20Herb Blacks PowerBlacks Power
05.04Herb Blacks PowerBlacks Power11KCCA

Blacks Power — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
0.90
2.10
Strzelone
0.80
0.40
1.20
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
1.00
0.90
1.90
Strzelone
0.10
0.20
0.30
Stracone
0.90
0.70
1.60
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
90%
80%
85%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 2.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Blacks Power

Wynik meczu

1-0
1 (100%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Blacks Power

Liczba goli w meczu

1
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NEC220063.00
2Entebbe UPPC220063.00
3URA110033.00
4BUL110033.00
5Police110033.00
6Blacks Power110033.00
7Lugazi210131.50
8SC Villa101011.00
9Kitara101011.00
10Kataka101011.00
11UPDF201110.50
12Maroons100100.00
13Kigezi HomeBoyz100100.00
14Vipers100100.00
15Express100100.00
16Mbarara City100100.00
17Ntugasaze100100.00
18KCCA100100.00