Football Stats
Herb SA Mérignac
Flaga FrancjaSA Mérignac
Coupe de France
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 SA Mérignac — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R2
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R2
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SA Mérignac — jest niepokonany u siebie (3/3, 100%)
  • SA Mérignac — zachowuje czyste konto u siebie (3/3, 100%)
  • SA Mérignac — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • SA Mérignac — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • SA Mérignac — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • SA Mérignac — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • SA Mérignac — nie wygrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
  • SA Mérignac — remisuje 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
  • SA Mérignac — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SA Mérignac — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
  • SA Mérignac — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
  • SA Mérignac — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • SA Mérignac — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • SA Mérignac — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • SA Mérignac — jest niepokonany (4/5, 80%)
  • SA Mérignac — zachowuje czyste konto (4/5, 80%)
  • SA Mérignac — nie wygrywa 1. połowę (4/5, 80%)
  • SA Mérignac — remisuje 1. połowę (4/5, 80%)
  • SA Mérignac — jest niepokonany w 2. połowie (4/5, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SA Mérignac — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SA Mérignac — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SA Mérignac — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SA Mérignac — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SA Mérignac — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SA Mérignac — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SA Mérignac — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SA Mérignac — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SA Mérignac — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.12Herb SA MérignacSA Mérignac00Istres
29.11Herb SA MérignacSA Mérignac10PAU
16.11Herb SA MérignacSA Mérignac00Colomiers

SA Mérignac — ostatnie 5 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 194% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
33%
17%
Śr. goli/mecz
0.00
0.33
0.33
Strzelone
0.00
0.33
0.33
Stracone
0.00
0.00
0.00
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
100%
100%
100%
Nie strzelił %
100%
67%
84%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.50
2.50
6.00
Strzelone
2.50
1.50
4.00
Stracone
1.00
1.00
2.00
BTTS %
50%
0%
25%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
0%
50%
25%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.00
15.00
Strzały celne / mecz
5.00
5.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
7.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
3.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
40% (2/5)
67% (2/3)
0% (0/2)
Under 1.5
60% (3/5)
100% (3/3)
0% (0/2)
Under 2.5
60% (3/5)
100% (3/3)
0% (0/2)
Under 3.5
60% (3/5)
100% (3/3)
0% (0/2)
Under 4.5
60% (3/5)
100% (3/3)
0% (0/2)
Under 5.5
60% (3/5)
100% (3/3)
0% (0/2)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS 1H
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS 2H
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS Both Halves
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS & Win
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS & Draw
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS & Lose
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (4/5)
100% (3/3)
50% (1/2)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
12.00 (1/5)
12.00 (1/3)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.00
4.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
4
4

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny SA Mérignac

Wynik meczu

0-0
2 (67%)
1-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny SA Mérignac

Liczba goli w meczu

0
2 (67%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (100%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Coupe de France.

Coupe de France — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5SA Mérignac18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Francja, realne dane wkrótce.