Football Stats
Herb FC Fredericia
Flaga DaniaFC Fredericia
4. miejsce w tabeli 1. Division
Dania / 1. DivisionSezon 2026/27

2026/27 FC Fredericia — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R2
P0
Gz4
Gs1
RB+3
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R3
P1
Gz9
Gs4
RB+5
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Fredericia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Fredericia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Hvidovre21Herb FC FredericiaFC Fredericia
26.08Herb FC FredericiaFC Fredericia12Odense
21.08Herb FC FredericiaFC Fredericia00Aarhus Fremad
14.08Aalborg03Herb FC FredericiaFC Fredericia
09.08Herb FC FredericiaFC Fredericia11Vendsyssel FF
31.07AB Copenhagen11Herb FC FredericiaFC Fredericia
25.07Herb FC FredericiaFC Fredericia30HB Koge
17.05Herb FC FredericiaFC Fredericia41Silkeborg
10.05Vejle20Herb FC FredericiaFC Fredericia
03.05Herb FC FredericiaFC Fredericia33FC Copenhagen

FC Fredericia — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 60% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.80
1.30
3.10
Strzelone
0.80
0.80
1.60
Stracone
1.00
0.50
1.50
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.50
1.50
3.00
Strzelone
0.90
0.70
1.60
Stracone
0.60
0.80
1.40
BTTS %
20%
0%
10%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
11.14
Śr. faule/mecz
11.57

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny FC Fredericia

Wynik meczu

1-1
2 (33%)
3-0
2 (33%)
1-2
1 (17%)
0-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (50%)
0-1
2 (33%)
1-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny FC Fredericia

Liczba goli w meczu

3
3 (50%)
2
2 (33%)
0
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (50%)
0
3 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 1. Division.

1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vejle6420142.33
2Hvidovre6420142.33
3Hobro6402122.00
4FC Fredericia623191.50
5Aarhus Fremad623191.50
6Vendsyssel FF622281.33
7Aalborg622281.33
8AB Copenhagen613261.00
9Kolding IF613261.00
10Hillerød611440.67
11Esbjerg611440.67
12HB Koge602420.33