Football Stats
Herb Líšeň II
Flaga CzechyLíšeň II
1. miejsce w tabeli 3. liga - MSFL

2026/27 Líšeň II — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W3
R0
P0
Gz6
Gs0
RB+6
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W4
R1
P0
Gz9
Gs0
RB+9
Śr. pkt2.60
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Líšeň II — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Líšeň II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Líšeň II — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Líšeň II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Líšeň II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Líšeň II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Líšeň II — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Líšeň II — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Líšeň II — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Líšeň II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Líšeň II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Líšeň II — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Líšeň II — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Líšeň II — wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Líšeň II — jest niepokonany w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Líšeň II — zachowuje czyste konto w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Líšeň II — jest niepokonany w 1. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Líšeň II — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Blansko04Herb Líšeň IILíšeň II
23.08Herb Líšeň IILíšeň II00Slovácko II
15.08Hodonín01Herb Líšeň IILíšeň II
07.08Herb Líšeň IILíšeň II30Vrchovina
02.08Polanka nad Odrou01Herb Líšeň IILíšeň II
12.06Tatran Bohunice00Herb Líšeň IILíšeň II
05.06Herb Líšeň IILíšeň II51Humpolec
31.05Ždírec nad Doubravou14Herb Líšeň IILíšeň II
24.05Herb Líšeň IILíšeň II50Žďár nad Sázavou
20.05Sparta Brno13Herb Líšeň IILíšeň II

Líšeň II — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
80%
70%
75%
Śr. goli/mecz
2.20
1.60
3.80
Strzelone
2.10
1.30
3.40
Stracone
0.10
0.30
0.40
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
90%
70%
80%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
1.40
1.40
2.80
Strzelone
1.10
1.30
2.40
Stracone
0.30
0.10
0.40
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
70%
90%
80%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 2.5
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Under 3.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 4.5
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Under 5.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Líšeň II

Wynik meczu

1-0
2 (40%)
3-0
1 (20%)
4-0
1 (20%)
0-0
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (60%)
2-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Líšeň II

Liczba goli w meczu

1
2 (40%)
3
1 (20%)
4
1 (20%)
0
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (60%)
2
1 (20%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 3. liga - MSFL.

3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00