Football Stats
Herb Dubai United
Flaga ZEADubai United
6. miejsce w tabeli Pro League
ZEA / Pro LeagueSezon 2026/27

2026/27 Dubai United — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz4
Gs1
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs7
RB-3
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R0
P1
Gz8
Gs8
RB0
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dubai United — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Dubai United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Dubai United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dubai United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Dubai United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dubai United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dubai United — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dubai United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dubai United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dubai United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dubai United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dubai United — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dubai United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dubai United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dubai United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dubai United — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubai United — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubai United — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubai United — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubai United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dubai United — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Dubai UnitedDubai United41Al-Ittihad Kalba
23.08Baniyas SC23Herb Dubai UnitedDubai United
15.08Al-Wasl FC51Herb Dubai UnitedDubai United
22.03Herb Dubai UnitedDubai United00Al Ain

Dubai United — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 14% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
0.50
1.60
2.10
Strzelone
0.30
1.30
1.60
Stracone
0.20
0.30
0.50
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
70%
75%
Nie strzelił %
70%
20%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
2.10
3.30
Strzelone
0.80
0.80
1.60
Stracone
0.40
1.30
1.70
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 3.5
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Dubai United

Wynik meczu

1-5
1 (33%)
3-2
1 (33%)
4-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (33%)
1-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Dubai United

Liczba goli w meczu

5
2 (67%)
6
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (33%)
1
1 (33%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Pro League.

Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Jazira330093.00
3Al Ain330093.00
4Al-Wasl FC320162.00
5Sharjah FC320162.00
6Dubai United320162.00
7Ajman320162.00
8Al Nasr311141.33
9Al Wahda FC310231.00
10Khorfakkan310231.00
11Al-Ittihad Kalba301210.33
12Baniyas SC300300.00
13Hatta SC300300.00
14Al-Dhafra300300.00