Football Stats
Herb Deportes Iquique
Flaga ChileDeportes Iquique
12. miejsce w tabeli Primera B
Chile / Primera BSezon 2026/27

2026/27 Deportes Iquique — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W4
R6
P2
Gz17
Gs8
RB+9
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W1
R4
P5
Gz14
Gs19
RB-5
Śr. pkt0.70
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W5
R10
P7
Gz31
Gs27
RB+4
Śr. pkt1.14
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportes Iquique — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Deportes Iquique — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Deportes Iquique — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Deportes Iquique — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Deportes Iquique — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Deportes Iquique — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Deportes Iquique — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportes Iquique — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportes Iquique — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportes Iquique — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportes Iquique — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportes Iquique — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportes Iquique — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Deportes Iquique — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportes Iquique — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Iquique — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique01San Luis
22.08D. Puerto Montt04Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique
17.08Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique11Antofagasta
14.08Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique40Deportes Copiapo
08.08Cobreloa11Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique
01.08San Marcos de Arica11Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique
25.07Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique10Deportes Temuco
07.06Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique11Recoleta
31.05Magallanes43Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique
23.05Herb Deportes IquiqueDeportes Iquique11Curico Unido

Deportes Iquique — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
0.80
1.20
2.00
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.30
0.50
0.80
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.40
1.90
3.30
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.90
1.00
1.90
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 2.5
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Under 3.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Deportes Iquique

Wynik meczu

1-1
7 (32%)
1-2
3 (14%)
0-0
2 (9%)
4-0
2 (9%)
5-0
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-0
9 (41%)
1-0
4 (18%)
2-0
2 (9%)
1-2
2 (9%)
1-1
2 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Deportes Iquique

Liczba goli w meczu

2
8 (36%)
3
4 (18%)
4
4 (18%)
0
2 (9%)
1
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

0
9 (41%)
2
5 (23%)
1
5 (23%)
3
3 (14%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera B.

Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cobreloa221183411.86
2Santiago Wanderers221183411.86
3Antofagasta221075371.68
4San Luis22985351.59
5Magallanes221057351.59
6Union Espanola221048341.55
7Recoleta22877311.41
8D. Puerto Montt22949311.41
10Deportes Copiapo22868301.36
11Deportes Temuco22778281.27
12Deportes Iquique225107251.14
13Curico Unido22598241.09
14Union San Felipe225611210.95
15Deportes Santa Cruz223811170.77
16Rangers de Talca222614120.55