Football Stats
Herb Creck
Flaga MalawiCreck
16. miejsce w tabeli Super League

2026/27 Creck — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze7
W1
R0
P6
Gz5
Gs12
RB-7
Śr. pkt0.43
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze7
W1
R3
P3
Gz6
Gs8
RB-2
Śr. pkt0.86
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze14
W2
R3
P9
Gz11
Gs20
RB-9
Śr. pkt0.64
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Creck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Creck — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Creck — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Creck — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Creck — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Creck — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Creck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Creck — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Creck — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Creck — przegrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Creck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Creck — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Creck — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb CreckCreck32Ekhaya
16.08Dedza Dynamos11Herb CreckCreck
08.08Herb CreckCreck01Silver Strikers
26.07Karonga United21Herb CreckCreck
18.07Herb CreckCreck01Mitundu Baptist
04.07Nyasa Big Bullets20Herb CreckCreck
28.06Herb CreckCreck01CIVO United
21.06Masters FC13Herb CreckCreck
30.05Herb CreckCreck02Blue Eagles
23.05Moyale Barracks10Herb CreckCreck

Creck — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
1.30
1.30
2.60
Strzelone
0.30
0.90
1.20
Stracone
1.00
0.40
1.40
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.10
0.70
1.80
Strzelone
0.40
0.30
0.70
Stracone
0.70
0.40
1.10
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 2.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 3.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Creck

Wynik meczu

0-1
4 (29%)
1-1
2 (14%)
1-2
2 (14%)
0-2
2 (14%)
0-0
1 (7%)

Wynik do przerwy

0-1
8 (57%)
0-0
2 (14%)
1-2
2 (14%)
2-0
1 (7%)
0-2
1 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Creck

Liczba goli w meczu

2
4 (29%)
1
4 (29%)
3
2 (14%)
4
2 (14%)
0
1 (7%)

Liczba goli do przerwy

1
8 (57%)
0
2 (14%)
3
2 (14%)
2
2 (14%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.

Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Silver Strikers14851292.07
3Blue Eagles14914282.00
4Nyasa Big Bullets14761271.93
5Masters FC14635211.50
6Chitipa United14626201.43
7Red Lions14545191.36
8Mitundu Baptist14545191.36
9Moyale Barracks14464181.29
10Ekhaya14455171.21
11CIVO United14527171.21
12Dedza Dynamos14356141.00
13MAFCO14347130.93
14Karonga United14347130.93
15Kamuzu Barracks14338120.86
16Creck1423990.64