Football Stats
Herb Cerro
Flaga UrugwajCerro
16. miejsce w tabeli Primera División

2026/27 Cerro — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W5
R3
P4
Gz9
Gs8
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze14
W2
R2
P10
Gz9
Gs32
RB-23
Śr. pkt0.57
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze26
W7
R5
P14
Gz18
Gs40
RB-22
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cerro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cerro — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cerro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Cerro — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Cerro — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Cerro — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Cerro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cerro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cerro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cerro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cerro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cerro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cerro — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cerro — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cerro — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Boston River11Herb CerroCerro
21.08Liverpool Montevideo40Herb CerroCerro
15.08Herb CerroCerro21Albion FC
09.08Danubio01Herb CerroCerro
03.08Defensor Sporting21Herb CerroCerro
26.07Herb CerroCerro10Racing Montevideo
12.07Liverpool Montevideo12Herb CerroCerro
07.06Herb CerroCerro01Penarol
29.05Cerro Largo20Herb CerroCerro
24.05Herb CerroCerro10Central Espanol

Cerro — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.60
0.80
1.40
Strzelone
0.40
0.40
0.80
Stracone
0.20
0.40
0.60
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.60
1.40
3.00
Strzelone
0.60
0.20
0.80
Stracone
1.00
1.20
2.20
BTTS %
50%
0%
25%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
80%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
Under 2.5
65% (13/20)
90% (9/10)
40% (4/10)
Under 3.5
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Cerro

Wynik meczu

0-1
5 (19%)
1-0
5 (19%)
1-1
5 (19%)
1-3
2 (8%)
2-1
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (42%)
1-1
5 (19%)
1-2
3 (12%)
1-0
3 (12%)
0-1
3 (12%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Cerro

Liczba goli w meczu

1
10 (38%)
2
6 (23%)
3
5 (19%)
4
4 (15%)
5
1 (4%)

Liczba goli do przerwy

0
11 (42%)
1
6 (23%)
2
6 (23%)
3
3 (12%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.

Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Racing Montevideo15942312.07
3Albion FC15843281.87
4Penarol15834271.80
5Central Espanol15735241.60
6Atletico Torque15654231.53
7Club Nacional15717221.47
8Defensor Sporting15564211.40
10Wanderers15627201.33
11Danubio15465181.20
12Cerro Largo15528171.13
13Boston River15528171.13
14Juventud15438151.00
15Progreso15249100.67
16Cerro15249100.67