Football Stats
Herb Puskas Academy
Flaga WęgryPuskas Academy
1. miejsce w tabeli NB I
Węgry / NB ISezon 2026/27

2026/27 Puskas Academy — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz4
Gs6
RB-2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W3
R0
P0
Gz6
Gs2
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W4
R0
P2
Gz10
Gs8
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puskas Academy — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Puskas Academy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Puskas Academy — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Puskas Academy — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Puskas Academy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Puskas Academy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puskas Academy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Puskas Academy — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Puskas Academy — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Puskas Academy — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Puskas Academy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Puskas Academy — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Puskas AcademyPuskas Academy12Ferencvarosi TC
22.08Vasas01Herb Puskas AcademyPuskas Academy
16.08Herb Puskas AcademyPuskas Academy32Paks
07.08MTK Budapest23Herb Puskas AcademyPuskas Academy
31.07Herb Puskas AcademyPuskas Academy02Kisvarda FC
26.07Debreceni VSC02Herb Puskas AcademyPuskas Academy
15.05Herb Puskas AcademyPuskas Academy22MTK Budapest
01.05Zalaegerszegi TE13Herb Puskas AcademyPuskas Academy
25.04Herb Puskas AcademyPuskas Academy20Ujpest
19.04Paks10Herb Puskas AcademyPuskas Academy

Puskas Academy — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 167% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.10
1.90
3.00
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.60
1.20
1.80
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.70
0.90
2.60
Strzelone
1.10
0.50
1.60
Stracone
0.60
0.40
1.00
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
50%
80%
65%
Nie strzelił %
40%
60%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.00
14.00
14.00
Strzały celne / mecz
5.00
4.00
5.50
Strzały niecelne / mecz
5.67
7.00
5.00
Skuteczność strzałów
11.9%
0.0%
17.9%
Strzały na gola
8.40
5.60
Strzały celne na gola
3.00
2.20
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.67
1.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.00
0.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
0% (0/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Puskas Academy

Wynik meczu

3-2
2 (33%)
2-0
1 (17%)
0-2
1 (17%)
1-0
1 (17%)
1-2
1 (17%)

Wynik do przerwy

2-0
2 (33%)
0-0
2 (33%)
2-1
1 (17%)
0-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Puskas Academy

Liczba goli w meczu

5
2 (33%)
2
2 (33%)
1
1 (17%)
3
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (33%)
0
2 (33%)
3
1 (17%)
1
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi NB I.

NB I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Puskas Academy6402122.00
2Ujpest6312101.67
3Gyori ETO FC523091.80
4MTK Budapest623191.50
5Vasas622281.33
6Paks622281.33
7Ferencvarosi TC421171.75
8Nyiregyhaza621371.17
9Budapest Honved513161.20
10Kisvarda FC613261.00
11Debreceni VSC613261.00
12Zalaegerszegi TE610530.50