Football Stats
Herb Kazincbarcikai
Flaga WęgryKazincbarcikai
4. miejsce w tabeli NB II
Węgry / NB IISezon 2026/27

2026/27 Kazincbarcikai — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs2
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W1
R3
P0
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R3
P0
Gz10
Gs5
RB+5
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kazincbarcikai — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Kazincbarcikai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kazincbarcikai — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kazincbarcikai — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Kazincbarcikai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kazincbarcikai — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kazincbarcikai — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kazincbarcikai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kazincbarcikai — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kazincbarcikai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kazincbarcikai — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kazincbarcikai — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Kazincbarcikai — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kazincbarcikai — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kazincbarcikai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kazincbarcikai — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Szeged 201111Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai
23.08Csakvar02Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai
15.08Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai21Kozarmisleny FC
08.08Gyirmot SE22Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai
01.08Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai31Fehérvár FC
25.07BVSC00Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai
15.05Nyiregyhaza22Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai
02.05Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai21Kisvarda FC
24.04Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai00MTK Budapest
18.04Zalaegerszegi TE40Herb KazincbarcikaiKazincbarcikai

Kazincbarcikai — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 67% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.90
1.20
3.10
Strzelone
0.50
0.30
0.80
Stracone
1.40
0.90
2.30
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
60%
80%
70%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.80
3.00
Strzelone
0.50
0.80
1.30
Stracone
0.70
1.00
1.70
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 3.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kazincbarcikai

Wynik meczu

2-2
1 (17%)
0-0
1 (17%)
3-1
1 (17%)
1-1
1 (17%)
2-1
1 (17%)

Wynik do przerwy

1-1
3 (50%)
1-0
2 (33%)
0-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kazincbarcikai

Liczba goli w meczu

4
2 (33%)
2
2 (33%)
0
1 (17%)
3
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (50%)
1
2 (33%)
0
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi NB II.

NB II — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Soroksar6510162.67
2Kecskeméti TE6411132.17
3Tiszakecske FC6330122.00
4Kazincbarcikai6330122.00
5Ajka5320112.20
6Karcag SE6240101.67
7Gyirmot SE6312101.67
9Szentlőrinc SE521271.40
10Fehérvár FC620461.00
11Szeged 2011512251.00
12BVSC511340.80
13Diosgyori VTK511340.80
14Nagykanizsai ULE610530.50
15Csakvar610530.50
16Kozarmisleny FC600600.00