Football Stats
Herb Campo Mourão
Flaga BrazyliaCampo Mourão
11. miejsce w tabeli Paranaense - 3
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2026/27 Campo Mourão — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs4
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R2
P2
Gz2
Gs6
RB-4
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Campo Mourão — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/8, 100%)
  • Campo Mourão — jest niepokonany u siebie (8/9, 89%)
  • Campo Mourão — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/9, 89%)
  • Campo Mourão — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/9, 78%)
  • Campo Mourão — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/8, 75%)
  • Campo Mourão — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (6/8, 75%)
  • Campo Mourão — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/8, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Campo Mourão — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Campo Mourão — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Campo Mourão — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Campo Mourão — przegrywa na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Campo Mourão — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Campo Mourão — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Campo Mourão — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Campo Mourão — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Campo Mourão — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Campo Mourão — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Campo Mourão — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08União PR20Herb Campo MourãoCampo Mourão
16.08Herb Campo MourãoCampo Mourão11Oeste Brasil
08.08Herb Campo MourãoCampo Mourão11União PR
26.07Oeste Brasil20Herb Campo MourãoCampo Mourão
05.10Oeste Brasil20Herb Campo MourãoCampo Mourão
02.10Verê30Herb Campo MourãoCampo Mourão
20.09Herb Campo MourãoCampo Mourão00União PR
14.09Herb Campo MourãoCampo Mourão11Verê
06.09União PR03Herb Campo MourãoCampo Mourão
30.08Herb Campo MourãoCampo Mourão22Oeste Brasil

Campo Mourão — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 192% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
50%
38%
Śr. goli/mecz
1.88
1.13
2.89
Strzelone
1.00
0.88
1.78
Stracone
0.88
0.25
1.11
BTTS %
38%
25%
32%
Czyste konto %
38%
75%
57%
Nie strzelił %
50%
38%
44%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
0%
13%
Śr. goli/mecz
2.00
1.00
3.22
Strzelone
0.75
0.50
1.11
Stracone
1.25
0.50
2.11
BTTS %
0%
50%
25%
Czyste konto %
25%
50%
38%
Nie strzelił %
75%
50%
63%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
6% (1/18)
11% (1/9)
0% (0/9)
Under 1.5
6% (1/18)
11% (1/9)
0% (0/9)
Under 2.5
44% (8/18)
56% (5/9)
33% (3/9)
Under 3.5
67% (12/18)
67% (6/9)
67% (6/9)
Under 4.5
78% (14/18)
78% (7/9)
78% (7/9)
Under 5.5
94% (17/18)
89% (8/9)
100% (9/9)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 77% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
61% (11/18)
78% (7/9)
44% (4/9)
BTTS 1H
25% (3/12)
38% (3/8)
0% (0/4)
BTTS 2H
33% (4/12)
25% (2/8)
50% (2/4)
BTTS Both Halves
8% (1/12)
13% (1/8)
0% (0/4)
BTTS & Win
11% (2/18)
11% (1/9)
11% (1/9)
BTTS & Draw
28% (5/18)
56% (5/9)
0% (0/9)
BTTS & Lose
22% (4/18)
11% (1/9)
33% (3/9)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
39% (7/18)
33% (3/9)
44% (4/9)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
17% (3/18)
11% (1/9)
22% (2/9)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
8% (1/12)
13% (1/8)
0% (0/4)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
17% (2/12)
25% (2/8)
0% (0/4)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (3/12)
13% (1/8)
50% (2/4)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (6/12)
50% (4/8)
50% (2/4)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Campo Mourão

Wynik meczu

1-1
2 (50%)
0-2
2 (50%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (33%)
0-2
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Campo Mourão

Liczba goli w meczu

2
4 (100%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Paranaense - 3.

Paranaense - 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AA Iguaçu6411132.17
3PSTC Procopense6312101.67
4Cambé6312101.67
5City London630391.50
6Oeste Brasil421171.75
7União PR421171.75
8Iraty621371.17
10Samas610530.50
11Campo Mourão402220.50