Football Stats
Herb Crixás EC
Flaga BrazyliaCrixás EC
9. miejsce w tabeli Goiano - 2

2026/27 Crixás EC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze5
W1
R2
P2
Gz7
Gs10
RB-3
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W0
R2
P2
Gz3
Gs6
RB-3
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze9
W1
R4
P4
Gz10
Gs16
RB-6
Śr. pkt0.78
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Crixás EC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • Crixás EC — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • Crixás EC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (4/5, 80%)
  • Crixás EC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (4/5, 80%)
  • Crixás EC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
  • Crixás EC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
  • Crixás EC — przegrywa 2. połowę u siebie (3/4, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Crixás EC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Crixás EC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Crixás EC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (6/7, 86%)
  • Crixás EC — jest niepokonany w 1. połowie (5/7, 71%)
  • Crixás EC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (5/7, 71%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Crixás EC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Crixás EC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Crixás ECCrixás EC21Grêmio Anápolis
26.08Mineiros20Herb Crixás ECCrixás EC
22.08Herb Crixás ECCrixás EC01Tupy FC
15.08Trindade11Herb Crixás ECCrixás EC
12.08Herb Crixás ECCrixás EC22Bom Jesus EC
08.08Herb Crixás ECCrixás EC33Morrinhos
01.08Goiânia00Herb Crixás ECCrixás EC
29.07Goianésia32Herb Crixás ECCrixás EC
26.07Herb Crixás ECCrixás EC03Rio Verde

Crixás EC — ostatnie 9 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 124% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
25%
38%
Śr. goli/mecz
0.75
3.25
3.40
Strzelone
0.50
1.25
1.40
Stracone
0.25
2.00
2.00
BTTS %
0%
75%
38%
Czyste konto %
75%
0%
38%
Nie strzelił %
50%
25%
38%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
0%
17%
Śr. goli/mecz
1.33
1.00
2.25
Strzelone
0.67
0.33
0.75
Stracone
0.67
0.67
1.50
BTTS %
33%
33%
33%
Czyste konto %
67%
33%
50%
Nie strzelił %
33%
67%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)
Under 1.5
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Under 2.5
44% (4/9)
20% (1/5)
75% (3/4)
Under 3.5
67% (6/9)
60% (3/5)
75% (3/4)
Under 4.5
78% (7/9)
80% (4/5)
75% (3/4)
Under 5.5
89% (8/9)
80% (4/5)
100% (4/4)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
56% (5/9)
60% (3/5)
50% (2/4)
BTTS 1H
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
BTTS 2H
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
BTTS Both Halves
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
BTTS & Win
11% (1/9)
20% (1/5)
0% (0/4)
BTTS & Draw
33% (3/9)
40% (2/5)
25% (1/4)
BTTS & Lose
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
44% (4/9)
60% (3/5)
25% (1/4)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
11% (1/9)
20% (1/5)
0% (0/4)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
43% (3/7)
75% (3/4)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (No/No)
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Crixás EC

Wynik meczu

0-3
1 (11%)
2-3
1 (11%)
0-0
1 (11%)
3-3
1 (11%)
2-2
1 (11%)

Wynik do przerwy

1-0
3 (43%)
0-0
2 (29%)
0-1
1 (14%)
1-2
1 (14%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Crixás EC

Liczba goli w meczu

3
2 (22%)
2
2 (22%)
5
1 (11%)
0
1 (11%)
6
1 (11%)

Liczba goli do przerwy

1
4 (57%)
0
2 (29%)
3
1 (14%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Goiano - 2.

Goiano - 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bom Jesus EC9531182.00
2Goianésia9531182.00
3Rio Verde8512162.00
4Morrinhos9423141.56
5Goiânia9342131.44
6Tupy FC9333121.33
7Mineiros923491.00
9Crixás EC914470.78
10Trindade804440.50