
2026/27 Gimcheon Sangmu FC — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 12 | 1 | 8 | 3 | 10 | 16 | -6 | 0.92 | |
| Forma wyjazdowa | 14 | 3 | 7 | 4 | 14 | 16 | -2 | 1.14 | |
| Ogółem | 26 | 4 | 15 | 7 | 24 | 32 | -8 | 1.04 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimcheon Sangmu FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimcheon Sangmu FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — remisuje 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Gimcheon Sangmu FC — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 400% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 0% | 5% |
Śr. goli/mecz | 1.00 | 1.20 | 2.20 |
Strzelone | 0.30 | 0.50 | 0.80 |
Stracone | 0.70 | 0.70 | 1.40 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 80% | 50% | 65% |
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 40% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.00 | 1.30 | 2.30 |
Strzelone | 0.40 | 0.70 | 1.10 |
Stracone | 0.60 | 0.60 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 60% | 50% | 55% |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 66% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.60 | 14.67 | 8.86 |
Strzały celne / mecz | 3.30 | 4.67 | 2.71 |
Strzały niecelne / mecz | 4.80 | 7.67 | 3.57 |
Skuteczność strzałów | 10.4% | 11.4% | 9.7% |
Strzały na gola | 9.64 | 8.80 | 10.33 |
Strzały celne na gola | 3.00 | 2.80 | 3.17 |
Strzały Over 10.5 | 40% (4/10) | 100% (3/3) | 14% (1/7) |
Strzały Over 11.5 | 40% (4/10) | 100% (3/3) | 14% (1/7) |
Strzały Over 12.5 | 40% (4/10) | 100% (3/3) | 14% (1/7) |
Strzały Over 13.5 | 20% (2/10) | 33% (1/3) | 14% (1/7) |
Strzały Over 14.5 | 20% (2/10) | 33% (1/3) | 14% (1/7) |
Strzały celne Over 3.5 | 40% (4/10) | 100% (3/3) | 14% (1/7) |
Strzały celne Over 4.5 | 20% (2/10) | 67% (2/3) | 0% (0/7) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/10) | 0% (0/3) | 0% (0/7) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/10) | 0% (0/3) | 0% (0/7) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 71% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.63 | 3.00 | 2.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (8/8) | 100% (2/2) | 100% (6/6) |
Match Offsides Over 1.5 % | 88% (7/8) | 100% (2/2) | 83% (5/6) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (4/8) | 100% (2/2) | 33% (2/6) |
Match Offsides Over 3.5 % | 25% (2/8) | 0% (0/2) | 33% (2/6) |
Team Offsides AVG | 1.38 | 2.00 | 1.17 |
Team Offsides Over 0.5 % | 75% (6/8) | 100% (2/2) | 67% (4/6) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (4/8) | 50% (1/2) | 50% (3/6) |
Team Offsides Over 2.5 % | 13% (1/8) | 50% (1/2) | 0% (0/6) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Under 1.5 | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Under 2.5 | 65% (13/20) | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Under 3.5 | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Under 4.5 | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
BTTS 1H | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
BTTS 2H | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
BTTS Both Halves | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Win | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Draw | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Lose | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 45% (9/20) | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Gimcheon Sangmu FC
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Gimcheon Sangmu FC
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi K League 1.