Football Stats
Herb HJS Akatemia W
HJS Akatemia W
Kansallinen Liiga

2026/27 HJS Akatemia W — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz6
Gs2
RB+4
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R0
P2
Gz10
Gs6
RB+4
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HJS Akatemia W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • HJS Akatemia W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • HJS Akatemia W — obie drużyny strzelają (BTTS) (3/4, 75%)
  • HJS Akatemia W — powyżej 1.5 gola w meczu (3/4, 75%)
  • HJS Akatemia W — powyżej 2.5 gola w meczu (3/4, 75%)
  • HJS Akatemia W — wygrywa 1. połowę (3/4, 75%)
  • HJS Akatemia W — jest niepokonany w 1. połowie (3/4, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HJS Akatemia W — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (2/2, 100%)
  • HJS Akatemia W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
  • HJS Akatemia W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
  • HJS Akatemia W — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
  • HJS Akatemia W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • HJS Akatemia W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • HJS Akatemia W — jest niepokonany w 2. połowie (3/4, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HJS Akatemia W — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HJS Akatemia W — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HJS Akatemia W — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HJS Akatemia W — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HJS Akatemia W — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HJS Akatemia W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Honka W13Herb HJS Akatemia WHJS Akatemia W
22.08Herb HJS Akatemia WHJS Akatemia W61JyPK W
14.08PK-35 Vantaa W31Herb HJS Akatemia WHJS Akatemia W
08.08Herb HJS Akatemia WHJS Akatemia W01VIFK W

HJS Akatemia W — ostatnie 4 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.50
2.50
4.00
Strzelone
1.00
2.00
3.00
Stracone
0.50
0.50
1.00
BTTS %
0%
50%
25%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
100%
0%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
1.50
4.00
Strzelone
2.00
0.00
2.00
Stracone
0.50
1.50
2.00
BTTS %
50%
0%
25%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
0%
100%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Under 1.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Under 2.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Under 3.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Under 4.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Under 5.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
BTTS 1H
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
BTTS 2H
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
BTTS Both Halves
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
BTTS & Win
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
BTTS & Draw
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
BTTS & Lose
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny HJS Akatemia W

Wynik meczu

0-1
1 (25%)
1-3
1 (25%)
3-1
1 (25%)
6-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)
3-1
1 (25%)
2-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny HJS Akatemia W

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
1
1 (25%)
7
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
4
1 (25%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Kansallinen Liiga.

Kansallinen Liiga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1HJK W141301392.79
2Åland United W14914282.00
3KuPS W14914282.00
4HPS W14734241.71
5Ilves W14716221.57
6IF Gnistan14419130.93
7PK-35 Vantaa W14211170.50
8VIFK W14021220.14