Football Stats
Herb Metropolitanos FC
Flaga WenezuelaMetropolitanos FC
2. miejsce w tabeli Primera División

2026/27 Metropolitanos FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze13
W8
R3
P2
Gz21
Gs14
RB+7
Śr. pkt2.08
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W5
R4
P3
Gz12
Gs10
RB+2
Śr. pkt1.58
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze25
W13
R7
P5
Gz33
Gs24
RB+9
Śr. pkt1.84
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Metropolitanos FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Metropolitanos FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Metropolitanos FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Metropolitanos FC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Metropolitanos FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Metropolitanos FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Metropolitanos FC — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Metropolitanos FC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Metropolitanos FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Metropolitanos FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Metropolitanos FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Metropolitanos FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Metropolitanos FC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Metropolitanos FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Metropolitanos FC — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Metropolitanos FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Metropolitanos FC — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Metropolitanos FC — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metropolitanos FC — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metropolitanos FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Portuguesa FC22Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC
22.08Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC31Deportivo Tachira FC
16.08Carabobo FC10Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC
09.08Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC21UCV
05.08Deportivo La Guaira12Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC
02.08Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC21Puerto Cabello
31.05Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC15Carabobo FC
24.05Estudiantes de Merida FC01Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC
17.05Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC01Deportivo Tachira FC
12.05Deportivo Tachira FC11Herb Metropolitanos FCMetropolitanos FC

Metropolitanos FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 60% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
0.80
1.60
2.40
Strzelone
0.60
0.90
1.50
Stracone
0.20
0.70
0.90
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
70%
75%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.60
0.90
1.50
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
0.20
0.40
0.60
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 2.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Metropolitanos FC

Wynik meczu

1-0
5 (20%)
0-1
3 (12%)
2-1
3 (12%)
1-1
3 (12%)
2-0
3 (12%)

Wynik do przerwy

0-0
10 (40%)
1-1
6 (24%)
1-0
5 (20%)
0-1
3 (12%)
2-0
1 (4%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Metropolitanos FC

Liczba goli w meczu

1
8 (32%)
2
6 (24%)
3
3 (12%)
4
3 (12%)
0
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

0
10 (40%)
1
8 (32%)
2
7 (28%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.

Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Metropolitanos FC13742251.92
4UCV13724231.77
5Portuguesa FC13553201.54
7Carabobo FC13472191.46
8Puerto Cabello13454171.31
9Zamora FC13454171.31
10Caracas FC13364151.15
11Rayo Zuliano13427141.08
12Monagas SC13328110.85
13Anzoátegui FC1323890.69
14Trujillanos FC1304940.31