Football Stats
Herb Feignies-Aulnoye
Flaga FrancjaFeignies-Aulnoye
Coupe de France
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Feignies-Aulnoye — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz7
Gs3
RB+4
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R0
P1
Gz7
Gs3
RB+4
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Feignies-Aulnoye — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Feignies-Aulnoye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Feignies-Aulnoye — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Feignies-Aulnoye — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Feignies-Aulnoye — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Feignies-Aulnoye — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Feignies-Aulnoye — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Feignies-Aulnoye — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Feignies-Aulnoye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Feignies-Aulnoye — jest niepokonany (11/13, 85%)
  • Feignies-Aulnoye — jest niepokonany w 1. połowie (10/13, 77%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Feignies-Aulnoye — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Feignies-Aulnoye — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Feignies-Aulnoye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.12Lens31Herb Feignies-AulnoyeFeignies-Aulnoye
29.11APM Metz02Herb Feignies-AulnoyeFeignies-Aulnoye
15.11Cambrai04Herb Feignies-AulnoyeFeignies-Aulnoye

Feignies-Aulnoye — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 11% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.00
1.40
2.40
Strzelone
0.80
0.90
1.70
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
67%
50%
Śr. goli/mecz
1.00
2.33
3.33
Strzelone
0.33
2.00
2.33
Stracone
0.67
0.33
1.00
BTTS %
0%
33%
17%
Czyste konto %
67%
67%
67%
Nie strzelił %
67%
0%
34%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
5.00
5.00
Strzały celne / mecz
2.00
2.00
Strzały niecelne / mecz
2.00
2.00
Skuteczność strzałów
20.0%
20.0%
Strzały na gola
5.00
5.00
Strzały celne na gola
2.00
2.00
Strzały Over 10.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.00
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
0.00
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/13)
0% (0/10)
0% (0/3)
Under 1.5
15% (2/13)
20% (2/10)
0% (0/3)
Under 2.5
62% (8/13)
70% (7/10)
33% (1/3)
Under 3.5
77% (10/13)
90% (9/10)
33% (1/3)
Under 4.5
92% (12/13)
90% (9/10)
100% (3/3)
Under 5.5
92% (12/13)
90% (9/10)
100% (3/3)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 52% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
46% (6/13)
50% (5/10)
33% (1/3)
BTTS 1H
0% (0/13)
0% (0/10)
0% (0/3)
BTTS 2H
23% (3/13)
20% (2/10)
33% (1/3)
BTTS Both Halves
0% (0/13)
0% (0/10)
0% (0/3)
BTTS & Win
15% (2/13)
20% (2/10)
0% (0/3)
BTTS & Draw
23% (3/13)
30% (3/10)
0% (0/3)
BTTS & Lose
8% (1/13)
0% (0/10)
33% (1/3)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
23% (3/13)
20% (2/10)
33% (1/3)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (2/13)
10% (1/10)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/13)
0% (0/10)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/13)
0% (0/10)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
23% (3/13)
20% (2/10)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (No/No)
77% (10/13)
80% (8/10)
67% (2/3)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
12.00 (1/13)
12.00 (1/3)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
1.00
1.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
1
1

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Feignies-Aulnoye

Wynik meczu

4-0
1 (33%)
2-0
1 (33%)
1-3
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)
0-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Feignies-Aulnoye

Liczba goli w meczu

4
2 (67%)
2
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (33%)
0
1 (33%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Coupe de France.

Coupe de France — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Feignies-Aulnoye18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Francja, realne dane wkrótce.