Football Stats
Herb Volna
Flaga BiałoruśVolna
9. miejsce w tabeli 1. Division

2026/27 Volna — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W5
R3
P3
Gz17
Gs15
RB+2
Śr. pkt1.64
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze11
W4
R1
P6
Gz20
Gs24
RB-4
Śr. pkt1.18
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze22
W9
R4
P9
Gz37
Gs39
RB-2
Śr. pkt1.41
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Volna — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Volna — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Volna — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Volna — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Volna — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Volna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Volna — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Volna — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Volna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Volna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Volna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Volna — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Volna — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Volna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Volna — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Volna — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Volna — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Volna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Ostrovets FC20Herb VolnaVolna
22.08Slonim30Herb VolnaVolna
16.08BATE II53Herb VolnaVolna
10.08Herb VolnaVolna00Uni Minsk
06.08Molodechno-DYuSSh 422Herb VolnaVolna
02.08Gomel II14Herb VolnaVolna
25.07Herb VolnaVolna31Orsha
12.07Herb VolnaVolna24Shakhter Soligorsk
05.07Smorgon13Herb VolnaVolna
27.06Herb VolnaVolna21Bumprom

Volna — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.60
1.50
3.10
Strzelone
0.90
0.80
1.70
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.70
2.60
4.30
Strzelone
0.90
1.10
2.00
Stracone
0.80
1.50
2.30
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 3.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Volna

Wynik meczu

2-1
3 (14%)
0-1
2 (9%)
2-2
2 (9%)
1-3
2 (9%)
3-1
2 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
7 (32%)
1-1
3 (14%)
1-0
3 (14%)
2-2
2 (9%)
0-1
2 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Volna

Liczba goli w meczu

4
6 (27%)
3
5 (23%)
1
3 (14%)
2
2 (9%)
5
2 (9%)

Liczba goli do przerwy

0
7 (32%)
1
5 (23%)
2
4 (18%)
3
4 (18%)
4
2 (9%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 1. Division.

1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Niva221435452.05
2FC Slutsk221354442.00
3Lida221336421.91
5Molodechno-DYuSSh 4221228381.73
6Slonim221138361.64
7Bumprom221048341.55
8Dinamo Minsk II22949311.41
9Volna22949311.41
10Shakhter Soligorsk22859291.32
11Minsk II229211291.32
12Ostrovets FC22697271.23
13Orsha227411251.14
14Uni Minsk226610241.09
15Smorgon226511231.05
16Gomel II225611210.95
17BATE II224612180.82
18Osipovichy225215170.77