
2023/24 Beykoz Anadolu — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 17 | 4 | 7 | 6 | 18 | 25 | -7 | 1.12 | |
| Forma wyjazdowa | 17 | 5 | 4 | 8 | 17 | 22 | -5 | 1.12 | |
| Ogółem | 34 | 9 | 11 | 14 | 35 | 47 | -12 | 1.12 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Beykoz Anadolu — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Beykoz Anadolu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Beykoz Anadolu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Beykoz Anadolu — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Beykoz Anadolu — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Beykoz Anadolu — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Beykoz Anadolu — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Beykoz Anadolu — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Beykoz Anadolu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Beykoz Anadolu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Beykoz Anadolu — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beykoz Anadolu — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beykoz Anadolu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beykoz Anadolu — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beykoz Anadolu — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beykoz Anadolu — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Beykoz Anadolu — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Beykoz Anadolu — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Beykoz Anadolu — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Beykoz Anadolu — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Beykoz Anadolu — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 75% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 1.00 | 2.20 |
Strzelone | 0.60 | 0.50 | 1.10 |
Stracone | 0.60 | 0.50 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Posiadanie piłki | 50% | ||
Śr. strzały/mecz | 11.20 | ||
Śr. faule/mecz | 13.00 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 0.60 | 1.70 | 2.30 |
Strzelone | 0.20 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 0.40 | 0.70 | 1.10 |
BTTS % | 0% | 20% | 10% |
Czyste konto % | 70% | 60% | 65% |
Nie strzelił % | 80% | 40% | 60% |
Posiadanie piłki | 46% | ||
Śr. strzały/mecz | 8.20 | ||
Śr. faule/mecz | 14.40 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 47% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 9.55 | 11.44 | 7.76 |
Strzały celne / mecz | 3.00 | 3.25 | 2.76 |
Strzały niecelne / mecz | 4.42 | 5.19 | 3.71 |
Skuteczność strzałów | 11.1% | 9.8% | 12.9% |
Strzały na gola | 9.00 | 10.17 | 7.76 |
Strzały celne na gola | 2.83 | 2.89 | 2.76 |
Strzały Over 10.5 | 33% (11/33) | 50% (8/16) | 18% (3/17) |
Strzały Over 11.5 | 33% (11/33) | 50% (8/16) | 18% (3/17) |
Strzały Over 12.5 | 27% (9/33) | 44% (7/16) | 12% (2/17) |
Strzały Over 13.5 | 18% (6/33) | 31% (5/16) | 6% (1/17) |
Strzały Over 14.5 | 9% (3/33) | 19% (3/16) | 0% (0/17) |
Strzały celne Over 3.5 | 27% (9/33) | 31% (5/16) | 24% (4/17) |
Strzały celne Over 4.5 | 24% (8/33) | 25% (4/16) | 24% (4/17) |
Strzały celne Over 5.5 | 9% (3/33) | 13% (2/16) | 6% (1/17) |
Strzały celne Over 6.5 | 6% (2/33) | 13% (2/16) | 0% (0/17) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 10% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.75 | 3.87 | 3.65 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (32/32) | 100% (15/15) | 100% (17/17) |
Match Offsides Over 1.5 % | 84% (27/32) | 87% (13/15) | 82% (14/17) |
Match Offsides Over 2.5 % | 72% (23/32) | 73% (11/15) | 71% (12/17) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (16/32) | 47% (7/15) | 53% (9/17) |
Team Offsides AVG | 2.28 | 2.40 | 2.18 |
Team Offsides Over 0.5 % | 88% (28/32) | 87% (13/15) | 88% (15/17) |
Team Offsides Over 1.5 % | 72% (23/32) | 73% (11/15) | 71% (12/17) |
Team Offsides Over 2.5 % | 38% (12/32) | 40% (6/15) | 35% (6/17) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Under 1.5 | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Under 2.5 | 60% (12/20) | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Under 3.5 | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Under 4.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Under 5.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 60% (12/20) | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
BTTS 1H | 25% (5/20) | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
BTTS 2H | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS Both Halves | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Draw | 30% (6/20) | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Lose | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 25% (5/20) | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 55% (11/20) | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 11% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.80 (20/20) | 7.40 (10/10) | 8.20 (10/10) |
Over 6.5 Corners | 60% (12/20) | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 7.5 Corners | 55% (11/20) | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 8.5 Corners | 40% (8/20) | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 9.5 Corners | 40% (8/20) | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 10.5 Corners | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 11.5 Corners | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 12.5 Corners | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 13.5 Corners | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 14.5 Corners | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.05 | 3.60 | 2.50 |
More Corners Than Opponent | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 60% (12/20) | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 61 | 36 | 25 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.75 | 3.80 | 5.70 |
More Corners Than Opponent | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Against | 55% (11/20) | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Against | 45% (9/20) | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (7/20) | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (6/20) | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Corners Against | 95 | 38 | 57 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 55% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.10 (20/20) | 4.00 (10/10) | 6.20 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 85% (17/20) | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 5.5 Cards | 40% (8/20) | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 7.5 Cards | 20% (4/20) | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Total Cards | 102 | 40 | 62 |
Highest in a Match | 10 | 7 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Beykoz Anadolu
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Beykoz Anadolu
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2023/24 ligi 1. Lig.
Przykładowy układ tabeli — Turcja, realne dane wkrótce.