Football Stats
Herb Şanlıurfaspor
Flaga TurcjaŞanlıurfaspor
1. Lig
Turcja / 1. LigSezon 2024/25
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2024/25 Şanlıurfaspor — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze19
W7
R3
P9
Gz24
Gs26
RB-2
Śr. pkt1.26
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze19
W4
R4
P11
Gz21
Gs29
RB-8
Śr. pkt0.84
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze38
W11
R7
P20
Gz45
Gs55
RB-10
Śr. pkt1.05
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Şanlıurfaspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Şanlıurfaspor — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Şanlıurfaspor — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Şanlıurfaspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Şanlıurfaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Şanlıurfaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Şanlıurfaspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Şanlıurfaspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Şanlıurfaspor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Şanlıurfaspor — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Şanlıurfaspor — przegrywa w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.05Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor01Erzurumspor FK
04.05Çorum FK21Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor
27.04Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor13Manisa F.K.
19.04Pendikspor02Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor
12.04Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor01Amed
08.04Keçiörengücü41Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor
04.04Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor32Boluspor
28.03Gençlerbirliği S.K.10Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor
14.03Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor02Esenler Erokspor
08.03Iğdır FK22Herb ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor

Şanlıurfaspor — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 300% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
0.80
1.10
1.90
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
0.50
0.80
1.30
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
80%
70%
75%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
11.70
Śr. faule/mecz
10.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
1.70
2.90
Strzelone
0.80
0.60
1.40
Stracone
0.40
1.10
1.50
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
9.80
Śr. faule/mecz
10.20

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 28% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.84
12.22
9.53
Strzały celne / mecz
3.51
3.83
3.21
Strzały niecelne / mecz
4.73
5.33
4.16
Skuteczność strzałów
10.5%
9.5%
11.6%
Strzały na gola
9.55
10.48
8.62
Strzały celne na gola
3.10
3.29
2.90
Strzały Over 10.5
41% (15/37)
56% (10/18)
26% (5/19)
Strzały Over 11.5
38% (14/37)
50% (9/18)
26% (5/19)
Strzały Over 12.5
35% (13/37)
44% (8/18)
26% (5/19)
Strzały Over 13.5
27% (10/37)
39% (7/18)
16% (3/19)
Strzały Over 14.5
24% (9/37)
33% (6/18)
16% (3/19)
Strzały celne Over 3.5
38% (14/37)
39% (7/18)
37% (7/19)
Strzały celne Over 4.5
19% (7/37)
22% (4/18)
16% (3/19)
Strzały celne Over 5.5
14% (5/37)
17% (3/18)
11% (2/19)
Strzały celne Over 6.5
14% (5/37)
17% (3/18)
11% (2/19)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 13% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.89
3.56
4.22
Match Offsides Over 0.5 %
100% (36/36)
100% (18/18)
100% (18/18)
Match Offsides Over 1.5 %
94% (34/36)
89% (16/18)
100% (18/18)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (27/36)
72% (13/18)
78% (14/18)
Match Offsides Over 3.5 %
44% (16/36)
44% (8/18)
44% (8/18)
Team Offsides AVG
1.83
1.72
1.94
Team Offsides Over 0.5 %
78% (28/36)
72% (13/18)
83% (15/18)
Team Offsides Over 1.5 %
56% (20/36)
56% (10/18)
56% (10/18)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (12/36)
39% (7/18)
28% (5/18)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 35% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.00 (20/20)
6.80 (10/10)
9.20 (10/10)
Over 6.5 Corners
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.45
3.00
3.90
More Corners Than Opponent
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
69
30
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 9% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.50 (20/20)
4.30 (10/10)
4.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
90
43
47
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Şanlıurfaspor

Wynik meczu

0-1
7 (18%)
0-2
4 (11%)
1-2
4 (11%)
0-0
3 (8%)
3-1
2 (5%)

Wynik do przerwy

0-0
15 (39%)
0-1
8 (21%)
1-1
5 (13%)
1-0
3 (8%)
2-0
2 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Şanlıurfaspor

Liczba goli w meczu

1
9 (24%)
2
7 (18%)
3
7 (18%)
5
6 (16%)
4
5 (13%)

Liczba goli do przerwy

0
15 (39%)
1
11 (29%)
2
8 (21%)
3
3 (8%)
4
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2024/25 ligi 1. Lig.

1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Şanlıurfaspor18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Turcja, realne dane wkrótce.