Football Stats
Herb Ararat
Flaga ArmeniaArarat
10. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Ararat — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs4
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz2
Gs8
RB-6
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R0
P4
Gz3
Gs12
RB-9
Śr. pkt0.60
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ararat — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Ararat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ararat — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ararat — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ararat — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Ararat — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Ararat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ararat — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ararat — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ararat — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat — nie wygrywa 1. połowę w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08FC Noah40Herb AraratArarat
21.08Herb AraratArarat02Pyunik Yerevan
15.08BKMA12Herb AraratArarat
07.08Herb AraratArarat12Sardarapat
03.08Alashkert30Herb AraratArarat
26.05Herb AraratArarat11BKMA
19.05FC Noah83Herb AraratArarat
10.05Herb AraratArarat01FC Urartu
01.05Shirak02Herb AraratArarat
25.04Ararat-Armenia40Herb AraratArarat

Ararat — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
30%
15%
Śr. goli/mecz
0.90
1.30
2.20
Strzelone
0.20
0.50
0.70
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
80%
50%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
30%
15%
Śr. goli/mecz
1.50
2.20
3.70
Strzelone
0.30
0.70
1.00
Stracone
1.20
1.50
2.70
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 2.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 3.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Ararat

Wynik meczu

0-3
1 (20%)
1-2
1 (20%)
2-1
1 (20%)
0-2
1 (20%)
0-4
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
0-2
1 (20%)
1-1
1 (20%)
0-3
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Ararat

Liczba goli w meczu

3
3 (60%)
2
1 (20%)
4
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (40%)
2
2 (40%)
3
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Noah5500153.00
2Alashkert5311102.00
3Sardarapat4310102.50
4Pyunik Yerevan4310102.50
5Ararat-Armenia5311102.00
6FC Urartu522181.60
7Shirak521271.40
8BKMA511340.80
9Gandzasar510430.60
10Ararat510430.60
11Syunik501410.20
12Van501410.20