Football Stats
Herb Bohemians 1905
Flaga CzechyBohemians 1905
12. miejsce w tabeli Czech Liga
Czechy / Czech LigaSezon 2026/27

2026/27 Bohemians 1905 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz5
Gs5
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R2
P1
Gz5
Gs5
RB0
Śr. pkt1.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bohemians 1905 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Bohemians 1905 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bohemians 1905 — remisuje 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Bohemians 1905 — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bohemians 1905 — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bohemians 1905 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bohemians 1905 — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Bohemians 1905 — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bohemians 1905 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.08Sokol Zápy23Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
22.08Slavia Praha22Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
08.08Zlin02Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
02.08Herb Bohemians 1905Bohemians 190500Hradec Králové
25.07Teplice31Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
10.05Sigma Olomouc02Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
02.05Herb Bohemians 1905Bohemians 190513Sigma Olomouc
25.04Herb Bohemians 1905Bohemians 190520Sparta Praha
18.04Baník Ostrava02Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
11.04Herb Bohemians 1905Bohemians 190521Zlin

Bohemians 1905 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 133% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
30%
15%
Śr. goli/mecz
0.30
1.70
2.00
Strzelone
0.10
0.70
0.80
Stracone
0.20
1.00
1.20
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
90%
40%
65%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
14.70
Śr. faule/mecz
12.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.60
1.10
2.70
Strzelone
0.90
0.50
1.40
Stracone
0.70
0.60
1.30
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
40%
Śr. strzały/mecz
12.00
Śr. faule/mecz
14.22

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 32% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.25
15.00
11.33
Strzały celne / mecz
3.25
4.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
5.75
7.00
5.33
Skuteczność strzałów
10.2%
0.0%
14.7%
Strzały na gola
9.80
6.80
Strzały celne na gola
2.60
1.80
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
4.00
2.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (1/1)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
0.75
0.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
50% (2/4)
0% (0/1)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 71% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.04
0.68
1.16
xGA (Against)
1.71
0.83
2.00
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 2.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 3.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.47 (19/20)
11.10 (10/10)
9.78 (9/10)
Over 6.5 Corners
74% (14/19)
80% (8/10)
67% (6/9)
Over 7.5 Corners
68% (13/19)
80% (8/10)
56% (5/9)
Over 8.5 Corners
68% (13/19)
80% (8/10)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
68% (13/19)
80% (8/10)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
63% (12/19)
70% (7/10)
56% (5/9)
Over 11.5 Corners
53% (10/19)
50% (5/10)
56% (5/9)
Over 12.5 Corners
37% (7/19)
40% (4/10)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
26% (5/19)
30% (3/10)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
10% (1/10)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.10
8.10
4.10
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
80% (8/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
90% (9/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Corners Earned
122
81
41

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 29% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.00 (20/20)
4.50 (10/10)
3.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
80
45
35
Highest in a Match
9
9
5
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Bohemians 1905

Wynik meczu

2-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)
0-0
1 (25%)
2-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)
0-0
1 (25%)
1-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Bohemians 1905

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
2
1 (25%)
0
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
0
1 (25%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Czech Liga.

Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00