Football Stats
Herb Liverpool
Flaga AngliaLiverpool
13. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Liverpool — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R2
P0
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Liverpool — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Liverpool — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Liverpool — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Liverpool — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liverpool — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Liverpool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Liverpool — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Liverpool — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Liverpool — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Liverpool — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Liverpool — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Liverpool — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Liverpool — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Liverpool — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Liverpool — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb LiverpoolLiverpool22Nottingham Forest
23.08Newcastle22Herb LiverpoolLiverpool
24.05Herb LiverpoolLiverpool11Brentford
15.05Aston Villa42Herb LiverpoolLiverpool
09.05Herb LiverpoolLiverpool11Chelsea
03.05Manchester United32Herb LiverpoolLiverpool
25.04Herb LiverpoolLiverpool31Crystal Palace
19.04Everton12Herb LiverpoolLiverpool
11.04Herb LiverpoolLiverpool20Fulham
04.04Manchester City40Herb LiverpoolLiverpool

Liverpool — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
1.50
1.90
3.40
Strzelone
1.20
1.10
2.30
Stracone
0.30
0.80
1.10
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
54%
Śr. strzały/mecz
15.20
Śr. faule/mecz
11.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
2.50
3.40
Strzelone
0.20
1.30
1.50
Stracone
0.70
1.20
1.90
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
80%
20%
50%
Posiadanie piłki
58%
Śr. strzały/mecz
16.50
Śr. faule/mecz
10.70

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 108% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
20.00
13.00
27.00
Strzały celne / mecz
5.50
4.00
7.00
Strzały niecelne / mecz
4.50
5.00
4.00
Skuteczność strzałów
10.0%
15.4%
7.4%
Strzały na gola
10.00
6.50
13.50
Strzały celne na gola
2.75
2.00
3.50
Strzały Over 10.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
3.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 39% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.92
1.61
2.23
xGA (Against)
1.86
2.30
1.42
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 3.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 21% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.85 (20/20)
11.90 (10/10)
9.80 (10/10)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 12.5 Corners
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.55
6.30
6.80
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 6.5 Corners Earned
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Corners Earned
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners Earned
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Corners Earned
131
63
68

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.35 (20/20)
4.40 (10/10)
4.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Total Cards
87
44
43
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Liverpool

Wynik meczu

2-2
2 (100%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Liverpool

Liczba goli w meczu

4
2 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Manchester City220063.00
2Arsenal220063.00
3Hull City220063.00
4Chelsea220063.00
5Brentford211042.00
6Newcastle211042.00
7Everton211042.00
8Leeds211042.00
9Brighton210131.50
11Sunderland210131.50
12Ipswich210131.50
13Liverpool202021.00
14Bournemouth201110.50
16Fulham200200.00
17Coventry200200.00
18Crystal Palace200200.00
19Tottenham200200.00
20Aston Villa200200.00