Football Stats
Herb Welwalo Adigrat Uni
Flaga EthiopiaWelwalo Adigrat Uni
16. miejsce w tabeli Premier League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Welwalo Adigrat Uni — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze19
W5
R6
P8
Gz15
Gs21
RB-6
Śr. pkt1.11
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze19
W5
R10
P4
Gz17
Gs15
RB+2
Śr. pkt1.32
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze38
W10
R16
P12
Gz32
Gs36
RB-4
Śr. pkt1.21
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Welwalo Adigrat Uni — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Welwalo Adigrat Uni — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Welwalo Adigrat Uni — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Welwalo Adigrat Uni — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Welwalo Adigrat Uni — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Welwalo Adigrat Uni — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Welwalo Adigrat Uni — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Welwalo Adigrat Uni — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Welwalo Adigrat Uni — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Welwalo Adigrat Uni — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.07Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni11Kedus Giorgis
26.06Arba Minch Kenema01Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni
22.06Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni01Hadiya Hosaena
16.06Sheger Ketema00Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni
30.05Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni11Ethiopian Medhin
21.05Adama Kenema00Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni
16.05Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni21Mebrat Hayl
10.05Bahardar00Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni
06.05Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni12Negelle Arsi
30.04Ethiopia Bunna24Herb Welwalo Adigrat UniWelwalo Adigrat Uni

Welwalo Adigrat Uni — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
0.70
1.90
Strzelone
0.70
0.30
1.00
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
40%
10%
25%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
0.80
0.90
1.70
Strzelone
0.30
0.70
1.00
Stracone
0.50
0.20
0.70
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
80%
70%
Nie strzelił %
80%
60%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
2.00
2.00
Strzały celne / mecz
1.00
1.00
Strzały niecelne / mecz
1.00
1.00
Skuteczność strzałów
50.0%
50.0%
Strzały na gola
2.00
2.00
Strzały celne na gola
1.00
1.00
Strzały Over 10.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Under 1.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 2.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 3.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Welwalo Adigrat Uni

Wynik meczu

0-0
9 (24%)
1-1
6 (16%)
1-2
5 (13%)
0-1
4 (11%)
1-0
4 (11%)

Wynik do przerwy

0-0
13 (34%)
1-0
8 (21%)
1-1
8 (21%)
0-1
7 (18%)
0-2
1 (3%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Welwalo Adigrat Uni

Liczba goli w meczu

2
9 (24%)
0
9 (24%)
3
9 (24%)
1
8 (21%)
5
1 (3%)

Liczba goli do przerwy

1
15 (39%)
0
13 (34%)
2
9 (24%)
4
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sidama Bunna3819118681.79
2Negelle Arsi3815158601.58
3Mekelakeya3814159571.50
4Fasil Ketema38141311551.45
5Mebrat Hayl38131510541.42
6Kedus Giorgis38141212541.42
7Welayta Dicha3811189511.34
8Ethiopia Bunna38131213511.34
9Awassa Kenema38121412501.32
10Sheger Ketema38111710501.32
11Bahardar389218481.26
12Hadiya Hosaena38111512481.26
13Ethiopia Nigd Bank38111413471.24
14Ethiopian Medhin38101612461.21
15Adama Kenema38101612461.21
16Welwalo Adigrat Uni38101612461.21
17Suhul Shire3891514421.11
18Dire Dawa Kenema3891514421.11
19Mekelle Kenema3881614401.05
20Arba Minch Kenema3871417350.92