Football Stats
Herb EB / Streymur
Flaga Faroe-IslandsEB / Streymur
8. miejsce w tabeli Meistaradeildin

2026/27 EB / Streymur — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W2
R4
P5
Gz10
Gs14
RB-4
Śr. pkt0.91
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W3
R1
P6
Gz15
Gs21
RB-6
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze21
W5
R5
P11
Gz25
Gs35
RB-10
Śr. pkt0.95
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • EB / Streymur — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • EB / Streymur — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • EB / Streymur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • EB / Streymur — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • EB / Streymur — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • EB / Streymur — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • EB / Streymur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • EB / Streymur — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • EB / Streymur — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • EB / Streymur — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • EB / Streymur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • EB / Streymur — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • EB / Streymur — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 EB / Streymur — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 EB / Streymur — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 EB / Streymur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 EB / Streymur — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08KI Klaksvik30Herb EB / StreymurEB / Streymur
23.08Herb EB / StreymurEB / Streymur20AB
16.08NSI Runavik42Herb EB / StreymurEB / Streymur
07.0807 Vestur32Herb EB / StreymurEB / Streymur
02.08Herb EB / StreymurEB / Streymur12Vikingur Gota
04.07AB12Herb EB / StreymurEB / Streymur
28.06Herb EB / StreymurEB / Streymur22B36 Torshavn
20.06Herb EB / StreymurEB / Streymur11Skála
14.06Herb EB / StreymurEB / Streymur20B68
30.05KI Klaksvik21Herb EB / StreymurEB / Streymur

EB / Streymur — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
0.70
1.40
2.10
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.20
0.90
1.10
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
80%
40%
60%
Nie strzelił %
60%
70%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.60
2.00
3.60
Strzelone
0.90
0.60
1.50
Stracone
0.70
1.40
2.10
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Under 3.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny EB / Streymur

Wynik meczu

1-2
4 (19%)
1-1
3 (14%)
0-3
2 (10%)
2-1
2 (10%)
0-1
2 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (38%)
1-0
4 (19%)
0-2
3 (14%)
2-0
1 (5%)
1-1
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny EB / Streymur

Liczba goli w meczu

3
8 (38%)
2
6 (29%)
1
2 (10%)
6
1 (5%)
0
1 (5%)

Liczba goli do przerwy

0
8 (38%)
2
5 (24%)
1
5 (24%)
3
2 (10%)
4
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Meistaradeildin.

Meistaradeildin — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NSI Runavik211353442.10
2KI Klaksvik211182411.95
3HB Torshavn211146371.76
4B36 Torshavn21984351.67
5Vikingur Gota21894331.57
6AB217212231.10
7Skála215610211.00
8EB / Streymur215511200.95
907 Vestur215313180.86
10B68214413160.76