Football Stats
Herb Buxoro
Flaga UzbekistanBuxoro
4. miejsce w tabeli Super League

2026/27 Buxoro — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W8
R1
P1
Gz18
Gs6
RB+12
Śr. pkt2.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W2
R3
P4
Gz10
Gs14
RB-4
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze19
W10
R4
P5
Gz28
Gs20
RB+8
Śr. pkt1.79
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Buxoro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Buxoro — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Buxoro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Buxoro — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Buxoro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Buxoro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Buxoro — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Buxoro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Buxoro — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Buxoro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Buxoro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Buxoro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Buxoro — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Buxoro — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Buxoro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Buxoro — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Buxoro — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Buxoro — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Buxoro — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Buxoro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.08Kokand-191211Herb BuxoroBuxoro
18.08Herb BuxoroBuxoro41Neftchi
13.08Herb BuxoroBuxoro20Olmaliq
06.08Pakhtakor22Herb BuxoroBuxoro
01.08Herb BuxoroBuxoro21Lokomotiv
27.07Andijan20Herb BuxoroBuxoro
21.07Herb BuxoroBuxoro10Bunyodkor
16.07Neftchi21Herb BuxoroBuxoro
02.05Herb BuxoroBuxoro21Sogdiana
27.04Mash'al01Herb BuxoroBuxoro

Buxoro — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 120% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
1.30
1.10
2.40
Strzelone
0.90
0.90
1.80
Stracone
0.40
0.20
0.60
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
80%
70%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.30
2.50
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Buxoro

Wynik meczu

1-0
4 (21%)
1-1
3 (16%)
2-0
2 (11%)
2-1
2 (11%)
3-1
1 (5%)

Wynik do przerwy

1-0
7 (37%)
0-0
5 (26%)
0-1
2 (11%)
1-3
1 (5%)
2-2
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Buxoro

Liczba goli w meczu

2
6 (32%)
1
5 (26%)
4
3 (16%)
3
3 (16%)
5
2 (11%)

Liczba goli do przerwy

1
9 (47%)
0
5 (26%)
4
2 (11%)
2
2 (11%)
3
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super League.

Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Neftchi191432452.37
2Pakhtakor191171402.11
3Navbahor191144371.95
4Buxoro191045341.79
5Lokomotiv19946311.63
6Olmaliq19856291.53
7Andijan19838271.42
8Dinamo Samarqand19757261.37
9Nasaf19676251.32
10Sogdiana19739241.26
11Qizilqum197210231.21
12Surkhon19559201.05
13Xorazm19559201.05
14Kokand-191219478191.00
15Bunyodkor196112191.00
16Mash'al19111740.21