Football Stats
Herb Municipal Limeño
Flaga El-SalvadorMunicipal Limeño
5. miejsce w tabeli Primera Division

2026/27 Municipal Limeño — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze4
W2
R1
P1
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz4
Gs6
RB-2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze7
W3
R1
P3
Gz10
Gs9
RB+1
Śr. pkt1.43
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Municipal Limeño — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Municipal Limeño — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Municipal Limeño — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Municipal Limeño — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Municipal Limeño — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Municipal Limeño — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Municipal Limeño — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Municipal Limeño — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Municipal Limeño — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Municipal Limeño — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Municipal Limeño — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Municipal Limeño — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Municipal Limeño — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Municipal Limeño — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Municipal Limeño — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Municipal Limeño — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño31Isidro Metapán
22.08Cacahuatique13Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño
15.08Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño01Inter
09.08Firpo20Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño
01.08Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño11Platense
29.07Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño20Inca Aruba
25.07FAS31Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño
18.05FAS20Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño
15.05Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño10FAS
11.05Inter21Herb Municipal LimeñoMunicipal Limeño

Municipal Limeño — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 17% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
0.80
1.30
2.10
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
1.80
3.00
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
0.50
1.30
1.80
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Municipal Limeño

Wynik meczu

3-1
2 (29%)
1-3
1 (14%)
2-0
1 (14%)
1-1
1 (14%)
0-2
1 (14%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (29%)
0-1
2 (29%)
0-0
1 (14%)
1-1
1 (14%)
2-1
1 (14%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Municipal Limeño

Liczba goli w meczu

4
3 (43%)
2
3 (43%)
1
1 (14%)

Liczba goli do przerwy

1
4 (57%)
0
1 (14%)
2
1 (14%)
3
1 (14%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera Division.

Primera Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Inter7430152.14
2FAS7412131.86
3Isidro Metapán7412131.86
4Firpo6321111.83
6Platense723291.29
7Atletico Balboa723291.29
8Alianza622281.33
9Cacahuatique714271.00
10Águila713360.86
12Inca Aruba702520.29