Football Stats
Herb Pobeda
Flaga Macedonia PółnocnaPobeda
Second League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Pobeda — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W2
R1
P12
Gz13
Gs53
RB-40
Śr. pkt0.47
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W1
R1
P13
Gz6
Gs64
RB-58
Śr. pkt0.27
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W3
R2
P25
Gz19
Gs117
RB-98
Śr. pkt0.37
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pobeda — przegrywa u siebie (10/10, 100%)
  • Pobeda — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Pobeda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Pobeda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Pobeda — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Pobeda — przegrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Pobeda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Pobeda — przegrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Pobeda — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pobeda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Pobeda — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Pobeda — nie strzela gola na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Pobeda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pobeda — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pobeda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pobeda — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pobeda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pobeda — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pobeda — przegrywa w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Pobeda — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Pobeda — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Pobeda — przegrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Pobeda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Pobeda — nie wygrywa 1. połowę w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Pobeda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.05Bregalnica Štip70Herb PobedaPobeda
16.05Herb PobedaPobeda35Vardar Negotino
10.05Kozuv Gevgelija80Herb PobedaPobeda
02.05Herb PobedaPobeda03Teteks
25.04Herb PobedaPobeda18Osogovo
18.04Shkëndija Haraçinë50Herb PobedaPobeda
11.04Herb PobedaPobeda05Belasica
04.04Sloga Vinica42Herb PobedaPobeda
28.03Herb PobedaPobeda06Detonit Plachkovica
22.03Golemo Konjari20Herb PobedaPobeda

Pobeda — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
2.40
2.80
5.20
Strzelone
0.20
0.30
0.50
Stracone
2.20
2.50
4.70
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
80%
80%
80%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
2.30
2.40
4.70
Strzelone
0.10
0.10
0.20
Stracone
2.20
2.30
4.50
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
90%
90%
90%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 3.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 4.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 5.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Pobeda

Wynik meczu

0-5
5 (17%)
0-2
3 (10%)
0-1
3 (10%)
1-8
2 (7%)
0-6
2 (7%)

Wynik do przerwy

0-1
7 (23%)
0-0
5 (17%)
1-2
4 (13%)
0-2
4 (13%)
1-3
2 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Pobeda

Liczba goli w meczu

5
6 (20%)
1
4 (13%)
6
4 (13%)
2
3 (10%)
4
3 (10%)

Liczba goli do przerwy

1
8 (27%)
3
6 (20%)
0
5 (17%)
2
4 (13%)
4
4 (13%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Second League.

Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Pobeda18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Macedonia Północna, realne dane wkrótce.