Football Stats
Herb Fužinar
Flaga SłoweniaFužinar
3. miejsce w tabeli 3. SNL - East

2026/27 Fužinar — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R0
P1
Gz8
Gs3
RB+5
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fužinar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Fužinar — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Fužinar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Fužinar — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Fužinar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fužinar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fužinar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fužinar — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Fužinar — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Fužinar — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Fužinar — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fužinar — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fužinar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fužinar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fužinar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fužinar — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fužinar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Fužinar — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Fužinar — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fužinar — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Fužinar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fužinar — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb FužinarFužinar51Dobrovce
23.08Videm21Herb FužinarFužinar
15.08Limbuš Pekre02Herb FužinarFužinar
23.05Hajdina21Herb FužinarFužinar
16.05Herb FužinarFužinar23Korotan Prevalje
10.05Šmartno50Herb FužinarFužinar
02.05Herb FužinarFužinar22Brežice
25.04Zavrč14Herb FužinarFužinar
18.04Herb FužinarFužinar51Rače
11.04Podvinci01Herb FužinarFužinar

Fužinar — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 150% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
80%
75%
Śr. goli/mecz
2.20
2.80
5.00
Strzelone
1.60
2.20
3.80
Stracone
0.60
0.60
1.20
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
1.20
3.00
Strzelone
0.90
0.70
1.60
Stracone
0.90
0.50
1.40
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Under 3.5
45% (9/20)
20% (2/10)
70% (7/10)
Under 4.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 5.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 60% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Fužinar

Wynik meczu

2-0
1 (33%)
1-2
1 (33%)
5-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

2-0
1 (33%)
1-2
1 (33%)
2-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Fužinar

Liczba goli w meczu

2
1 (33%)
3
1 (33%)
6
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

3
2 (67%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 3. SNL - East.

3. SNL - East — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Ormoz330093.00
2Odranci330093.00
3Fužinar320162.00
4Ljutomer320162.00
6Podvinci311141.33
7Šmartno311141.33
8Hajdina311141.33
9Limbuš Pekre310231.00
10Čarda Martjanci310231.00
11Videm310231.00
12Rače302120.67
13Šampion Celje301210.33
14Dobrovce300300.00