Football Stats
Herb Chorley
Flaga AngliaChorley
12. miejsce w tabeli National League - North

2026/27 Chorley — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz5
Gs5
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R2
P2
Gz9
Gs8
RB+1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chorley — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Chorley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chorley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chorley — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Chorley — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Chorley — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chorley — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chorley — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chorley — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chorley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chorley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chorley — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chorley — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chorley — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Chorley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb ChorleyChorley22Brackley Town
29.08Merthyr Town11Herb ChorleyChorley
22.08Herb ChorleyChorley21Scarborough Athletic
18.08Marine02Herb ChorleyChorley
15.08South Shields21Herb ChorleyChorley
08.08Herb ChorleyChorley12Chester
25.04Herb ChorleyChorley21Worksop Town
18.04King's Lynn Town11Herb ChorleyChorley
11.04Herb ChorleyChorley01Curzon Ashton
06.04Marine21Herb ChorleyChorley

Chorley — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 17% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.00
1.50
2.50
Strzelone
0.60
0.70
1.30
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.00
1.90
Strzelone
0.50
0.30
0.80
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
60%
80%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Under 3.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Chorley

Wynik meczu

1-2
2 (33%)
2-2
1 (17%)
2-0
1 (17%)
2-1
1 (17%)
1-1
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (33%)
1-0
2 (33%)
2-0
1 (17%)
0-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Chorley

Liczba goli w meczu

3
3 (50%)
2
2 (33%)
4
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
4 (67%)
2
1 (17%)
0
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League - North.

National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50