Football Stats
Herb Genoa
Flaga WłochyGenoa
16. miejsce w tabeli Serie A
Włochy / Serie ASezon 2026/27

2026/27 Genoa — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs3
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Genoa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Genoa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Genoa — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Genoa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Genoa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Genoa — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Genoa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Genoa — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Genoa — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Genoa — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Genoa — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Genoa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Lazio10Herb GenoaGenoa
22.08Herb GenoaGenoa02Napoli
16.08Herb GenoaGenoa41Ascoli
24.05Lecce10Herb GenoaGenoa
17.05Herb GenoaGenoa12AC Milan
10.05Fiorentina00Herb GenoaGenoa
02.05Atalanta00Herb GenoaGenoa
26.04Herb GenoaGenoa02Como
19.04Pisa12Herb GenoaGenoa
12.04Herb GenoaGenoa21Sassuolo

Genoa — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 250% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
2.20
3.30
Strzelone
0.60
1.10
1.70
Stracone
0.50
1.10
1.60
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
13.20
Śr. faule/mecz
10.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
0.70
0.90
1.60
Strzelone
0.10
0.50
0.60
Stracone
0.60
0.40
1.00
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
50%
80%
65%
Nie strzelił %
90%
70%
80%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
10.90
Śr. faule/mecz
10.10

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 13% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.50
9.00
8.00
Strzały celne / mecz
1.50
2.00
1.00
Strzały niecelne / mecz
3.50
3.00
4.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.50
1.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
0.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.58
0.58
0.58
xGA (Against)
0.83
0.10
1.55
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 1.5
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Under 2.5
55% (11/20)
30% (3/10)
80% (8/10)
Under 3.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.20 (20/20)
7.30 (10/10)
9.10 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 9.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.20
4.30
4.10
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
84
43
41

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 23% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.90 (20/20)
4.30 (10/10)
3.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
78
43
35
Highest in a Match
7
7
5
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Genoa

Wynik meczu

0-1
1 (50%)
0-2
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (50%)
0-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Genoa

Liczba goli w meczu

1
1 (50%)
2
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (50%)
0
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie A.

Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AS Roma220063.00
2Inter220063.00
3AC Milan220063.00
4Juventus220063.00
5Atalanta220063.00
6Lazio220063.00
7Udinese211042.00
8Como211042.00
9Frosinone210131.50
10Napoli210131.50
11Sassuolo210131.50
12Cagliari210131.50
13Lecce210131.50
14Torino200200.00
15Bologna200200.00
16Genoa200200.00
17Parma200200.00
18Monza200200.00
19Venezia200200.00
20Fiorentina200200.00