Football Stats
Herb Arambagh
Flaga BangladeshArambagh
9. miejsce w tabeli Premier League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2026/27 Arambagh — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W2
R1
P6
Gz4
Gs14
RB-10
Śr. pkt0.78
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W1
R4
P4
Gz8
Gs14
RB-6
Śr. pkt0.78
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze18
W3
R5
P10
Gz12
Gs28
RB-16
Śr. pkt0.78
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arambagh — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Arambagh — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Arambagh — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Arambagh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arambagh — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Arambagh — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Arambagh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Arambagh — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Arambagh — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arambagh — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arambagh — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arambagh — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arambagh — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arambagh — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arambagh — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.05Herb ArambaghArambagh04Abahani
15.05Bangladesh Police20Herb ArambaghArambagh
09.05Herb ArambaghArambagh02Mohammedan Dhaka
30.04Brothers Union22Herb ArambaghArambagh
24.04Herb ArambaghArambagh10Rahmatgonj MFS
17.04Fortis00Herb ArambaghArambagh
11.04Bashundhara Kings21Herb ArambaghArambagh
14.03PWD Sports Club03Herb ArambaghArambagh
06.03Herb ArambaghArambagh11Fakirerpool
03.01Abahani30Herb ArambaghArambagh

Arambagh — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
0.80
1.10
1.90
Strzelone
0.30
0.20
0.50
Stracone
0.50
0.90
1.40
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
80%
80%
80%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.40
1.10
2.50
Strzelone
0.50
0.30
0.80
Stracone
0.90
0.80
1.70
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 2.5
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Under 3.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 300% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Arambagh

Wynik meczu

1-1
3 (17%)
0-2
3 (17%)
0-3
3 (17%)
0-1
2 (11%)
2-0
1 (6%)

Wynik do przerwy

0-0
7 (39%)
0-2
4 (22%)
0-1
3 (17%)
2-0
3 (17%)
1-1
1 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Arambagh

Liczba goli w meczu

2
7 (39%)
3
5 (28%)
1
3 (17%)
4
2 (11%)
0
1 (6%)

Liczba goli do przerwy

2
8 (44%)
0
7 (39%)
1
3 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bashundhara Kings181251412.28
2Abahani181143372.06
3Fortis181053351.94
4Bangladesh Police18693271.50
5Mohammedan Dhaka18657231.28
6Rahmatgonj MFS18657231.28
7Brothers Union18459170.94
8PWD Sports Club18459170.94
9Arambagh183510140.78
10Fakirerpool182412100.56