Football Stats
Herb Police
Flaga RwandaPolice
13. miejsce w tabeli National Soccer League

2026/27 Police — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Police — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Police — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Police — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Police — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Police — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Police — jest niepokonany (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Police — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Police — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Police — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Police — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Police — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Police — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Police — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Police — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Police — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Police — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.05Gasogi United01Herb PolicePolice
24.05Herb PolicePolice00Kiyovu Sports
16.05Herb PolicePolice11Al Hilal Omdurman
09.05Musanze00Herb PolicePolice
06.05Mukura00Herb PolicePolice
01.05Gorilla11Herb PolicePolice
25.04Herb PolicePolice20Marines
19.04Herb PolicePolice01Bugesera
04.04Amagaju21Herb PolicePolice
22.03Herb PolicePolice11Etincelles

Police — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.60
1.00
1.60
Strzelone
0.30
0.60
0.90
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
80%
50%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.40
0.90
1.30
Strzelone
0.20
0.50
0.70
Stracone
0.20
0.40
0.60
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
80%
70%
75%
Nie strzelił %
80%
50%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 1.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 2.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 3.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 67% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Police

Wynik meczu

Brak danych.

Wynik do przerwy

Brak danych.

Najczęstsza liczba goli drużyny Police

Liczba goli w meczu

Brak danych.

Liczba goli do przerwy

Brak danych.

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National Soccer League.

National Soccer League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al Merreikh00000
3APR00000
4AS Kigali00000
5Amagaju00000
6Bugesera00000
7Etincelles00000
8Gicumbi00000
9Kiyovu Sports00000
10Marines00000
11Mukura00000
12Musanze00000
13Police00000
14Rayon Sports00000
15Sunrise00000
16Gasogi United00000
17Gorilla00000
18Etoile de l'Est00000