Football Stats
Herb Sur
Flaga OmanSur
9. miejsce w tabeli Professional League

2026/27 Sur — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R0
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sur — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sur — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sur — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sur — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sur — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sur — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sur — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sur — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sur — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sur — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Sur — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sur — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sur — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sur — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb SurSur23Al-Shabab
23.05Herb SurSur33Sohar
18.05Oman Club23Herb SurSur
12.05Herb SurSur21Al-Khabourah
08.05Herb SurSur20Al-Shabab
03.05Ibri12Herb SurSur
18.04Al Seeb21Herb SurSur
12.04Herb SurSur10Dhofar
06.04Al-Rustaq11Herb SurSur
17.03Herb SurSur11Al-Nahda

Sur — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 17% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.60
2.50
Strzelone
0.40
1.00
1.40
Stracone
0.50
0.60
1.10
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
1.00
2.70
Strzelone
0.70
0.60
1.30
Stracone
1.00
0.40
1.40
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
20%
70%
45%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sur

Wynik meczu

2-3
1 (100%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sur

Liczba goli w meczu

5
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Professional League.

Professional League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Al Seeb110033.00
2Al Nasr110033.00
3Oman Club110033.00
4Al-Shabab110033.00
5Al-Nahda110033.00
6Smail110033.00
7Sohar101011.00
8Ibri101011.00
9Sur100100.00
10Saham100100.00
11Al Musannah100100.00
12Bahla100100.00
13Dhofar100100.00
14Fanja100100.00