Football Stats
Herb North Village Rams
Flaga BermudaNorth Village Rams
1. miejsce w tabeli Premier League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2024/25 North Village Rams — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W7
R0
P2
Gz20
Gs9
RB+11
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W6
R1
P2
Gz27
Gs9
RB+18
Śr. pkt2.11
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze18
W13
R1
P4
Gz47
Gs18
RB+29
Śr. pkt2.22
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • North Village Rams — nie wygrywa 1. połowę u siebie (2/2, 100%)
  • North Village Rams — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • North Village Rams — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • North Village Rams — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • North Village Rams — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • North Village Rams — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • North Village Rams — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • North Village Rams — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • North Village Rams — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • North Village Rams — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • North Village Rams — remisuje 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • North Village Rams — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • North Village Rams — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • North Village Rams — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • North Village Rams — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • North Village Rams — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • North Village Rams — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • North Village Rams — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 North Village Rams — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 North Village Rams — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.04Herb North Village RamsNorth Village Rams14Pembroke Hamilton Club
30.03Devonshire Colts04Herb North Village RamsNorth Village Rams
09.03Herb North Village RamsNorth Village Rams10Paget Lions
01.03Wolves Sports Club15Herb North Village RamsNorth Village Rams
09.02Herb North Village RamsNorth Village Rams01Devonshire Cougars
02.02Herb North Village RamsNorth Village Rams31Hamilton Parish
30.01Herb North Village RamsNorth Village Rams41YMSC
18.01Herb North Village RamsNorth Village Rams20Dandy Town Hornets
14.12Pembroke Hamilton Club11Herb North Village RamsNorth Village Rams
07.12Herb North Village RamsNorth Village Rams30Devonshire Colts

North Village Rams — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
50%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
3.00
3.40
Strzelone
0.00
2.00
2.20
Stracone
1.50
1.00
1.20
BTTS %
0%
100%
50%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
100%
0%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
0.00
3.00
4.10
Strzelone
0.00
1.00
3.20
Stracone
0.00
2.00
0.90
BTTS %
0%
100%
50%
Czyste konto %
100%
0%
50%
Nie strzelił %
100%
0%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 4.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
BTTS 2H
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
BTTS Both Halves
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
BTTS & Win
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
BTTS 1H & 2H (No/No)
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny North Village Rams

Wynik meczu

3-1
4 (22%)
1-0
2 (11%)
1-3
1 (6%)
5-0
1 (6%)
6-1
1 (6%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (67%)
0-3
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny North Village Rams

Liczba goli w meczu

4
6 (33%)
1
3 (17%)
5
3 (17%)
3
2 (11%)
2
2 (11%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (67%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2024/25 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1North Village Rams181215372.06
3St. George's Colts18954321.78
4Paget Lions18945311.72
5Devonshire Cougars18846281.56
6Devonshire Colts18837271.50
7Dandy Town Hornets18828261.44
8YMSC184212140.78
9Hamilton Parish183312120.67
10Wolves Sports Club183312120.67