Football Stats
Herb Şahdağ
Flaga AzerbejdżanŞahdağ
5. miejsce w tabeli Birinci Dasta

2026/27 Şahdağ — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Şahdağ — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Şahdağ — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Şahdağ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Şahdağ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Şahdağ — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Şahdağ — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Şahdağ — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Şahdağ — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Şahdağ — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Şahdağ — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Şahdağ — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Şahdağ — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Şahdağ — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Şahdağ — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Şahdağ — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.05Herb ŞahdağŞahdağ11Baku Sportinq
15.05Səbail00Herb ŞahdağŞahdağ
05.05Herb ŞahdağŞahdağ20Mingəçevir
29.04MOIK01Herb ŞahdağŞahdağ
22.04Zaqatala01Herb ŞahdağŞahdağ
15.04Herb ŞahdağŞahdağ00Cəbrayıl
09.04Difai Ağsu03Herb ŞahdağŞahdağ
03.04Herb ŞahdağŞahdağ10Şimal
18.03Safa Baku10Herb ŞahdağŞahdağ
12.03Herb ŞahdağŞahdağ11MOIK

Şahdağ — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 175% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
1.20
1.20
2.40
Strzelone
0.80
0.80
1.60
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.00
0.60
1.60
Strzelone
0.60
0.30
0.90
Stracone
0.40
0.30
0.70
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
70%
80%
75%
Nie strzelił %
60%
70%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Şahdağ

Wynik meczu

Brak danych.

Wynik do przerwy

Brak danych.

Najczęstsza liczba goli drużyny Şahdağ

Liczba goli w meczu

Brak danych.

Liczba goli do przerwy

Brak danych.

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Birinci Dasta.

Birinci Dasta — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Səbail00000
2MOIK00000
3Zaqatala00000
4Mingəçevir00000
5Şahdağ00000
6Karvan00000
7Baku Sportinq00000
8Cəbrayıl00000
9Şimal00000
10Xankəndi FK00000