Football Stats
Herb Al Ahli
Flaga BahrainAl Ahli
7. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Al Ahli — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Ahli — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al Ahli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al Ahli — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Al Ahli — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Ahli — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Al Ahli — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Ahli — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al Ahli — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al Ahli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Ahli — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahli — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahli — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Muharraq11Herb Al AhliAl Ahli
15.05Budaiya22Herb Al AhliAl Ahli
11.05Herb Al AhliAl Ahli01Al-Hidd
05.05Sitra02Herb Al AhliAl Ahli
29.04Herb Al AhliAl Ahli23Al Riffa
17.04Bahrain SC12Herb Al AhliAl Ahli
04.04Herb Al AhliAl Ahli00Malkiya
14.03Al Shabab00Herb Al AhliAl Ahli
20.02Herb Al AhliAl Ahli10Al Najma
12.02Herb Al AhliAl Ahli12A'Ali

Al Ahli — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
1.30
2.40
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
60%
70%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
1.30
2.80
Strzelone
1.00
0.60
1.60
Stracone
0.50
0.70
1.20
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
90% (9/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Al Ahli

Wynik meczu

1-1
1 (100%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Al Ahli

Liczba goli w meczu

2
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Khalidiya110033.00
2Sitra110033.00
3Al Riffa110033.00
4Al-Hidd110033.00
5Manama101011.00
6Muharraq101011.00
7Al Ahli101011.00
8A'Ali101011.00
9East Riffa100100.00
11Malkiya100100.00
12Al Najma100100.00