Football Stats
Herb Rahimo
Flaga Burkina-FasoRahimo
1. miejsce w tabeli Ligue 1
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Rahimo — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W12
R3
P0
Gz26
Gs5
RB+21
Śr. pkt2.60
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W8
R6
P1
Gz21
Gs10
RB+11
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W20
R9
P1
Gz47
Gs15
RB+32
Śr. pkt2.30
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rahimo — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Rahimo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Rahimo — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Rahimo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Rahimo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rahimo — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Rahimo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rahimo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rahimo — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rahimo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rahimo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rahimo — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rahimo — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rahimo — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rahimo — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rahimo — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.05Vitesse00Herb RahimoRahimo
03.05Herb RahimoRahimo40RC Bobo-Dioulasso
27.04Herb RahimoRahimo20RCK
19.04USFA01Herb RahimoRahimo
12.04Herb RahimoRahimo10Réal du Faso
04.04Sporting Cascades20Herb RahimoRahimo
20.03Herb RahimoRahimo20CFFEB
15.03Herb RahimoRahimo21Majestic
09.03SONABEL12Herb RahimoRahimo
28.02Salitas12Herb RahimoRahimo

Rahimo — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
1.00
1.20
2.20
Strzelone
1.00
0.80
1.80
Stracone
0.00
0.40
0.40
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
100%
60%
80%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
0.80
1.70
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
0.30
0.30
0.60
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
60%
70%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 1.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Rahimo

Wynik meczu

2-0
7 (23%)
2-1
7 (23%)
0-0
5 (17%)
1-1
4 (13%)
1-0
3 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
13 (43%)
1-0
8 (27%)
2-1
3 (10%)
2-0
3 (10%)
0-1
2 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Rahimo

Liczba goli w meczu

2
12 (40%)
3
8 (27%)
0
5 (17%)
1
3 (10%)
7
1 (3%)

Liczba goli do przerwy

0
13 (43%)
1
10 (33%)
2
4 (13%)
3
3 (10%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Ligue 1.

Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Rahimo302091692.30
2USFA3012135491.63
3Sporting Cascades3010137431.43
4Douanes3010137431.43
5Majestic3011109431.43
6CFFEB30101010401.33
7Salitas30101010401.33
8RCK3010812381.27
9ASFA-Yennenga3091110381.27
10Vitesse3091011371.23
11Réal du Faso3091011371.23
12ASFB3091011371.23
13SONABEL3081210361.20
14Etoile Filante3071211331.10
15RC Bobo-Dioulasso306915270.90
16AJEB306816260.87