Football Stats
Herb Stranraer
Flaga SzkocjaStranraer
4. miejsce w tabeli League Two

2026/27 Stranraer — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W2
R1
P2
Gz6
Gs6
RB0
Śr. pkt1.40
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stranraer — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Stranraer — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Stranraer — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Stranraer — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Stranraer — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Stranraer — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Stranraer — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stranraer — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stranraer — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stranraer — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stranraer — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stranraer — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stranraer — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stranraer — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb StranraerStranraer20Kelty Hearts
22.08Stirling Albion22Herb StranraerStranraer
15.08Herb StranraerStranraer10Spartans
08.08Herb StranraerStranraer01Annan Athletic
01.08Clyde31Herb StranraerStranraer
02.05Elgin City01Herb StranraerStranraer
25.04Herb StranraerStranraer11Stirling Albion
18.04Herb StranraerStranraer01Forfar Athletic
11.04Spartans12Herb StranraerStranraer
04.04Herb StranraerStranraer11Dumbarton

Stranraer — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
1.10
2.20
Strzelone
0.60
0.70
1.30
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.70
1.00
2.70
Strzelone
0.70
0.40
1.10
Stracone
1.00
0.60
1.60
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Stranraer

Wynik meczu

1-3
1 (20%)
0-1
1 (20%)
1-0
1 (20%)
2-2
1 (20%)
2-0
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
2-0
2 (40%)
1-3
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Stranraer

Liczba goli w meczu

4
2 (40%)
1
2 (40%)
2
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (40%)
2
2 (40%)
4
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi League Two.

League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Elgin City5320112.20
2Clyde5311102.00
3Forfar Athletic522181.60
4Stranraer521271.40
5Spartans513161.20
6Annan Athletic520361.20
7Kelty Hearts520361.20
8Stirling Albion511340.80
9Edinburgh City522130.60
10Dumbarton510430.60