Football Stats
Herb Maldon & Tiptree
Maldon & Tiptree
FA Cup
Anglia / FA CupSezon 2026/27

2026/27 Maldon & Tiptree — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maldon & Tiptree — wygrywa u siebie (4/4, 100%)
  • Maldon & Tiptree — jest niepokonany u siebie (4/4, 100%)
  • Maldon & Tiptree — zachowuje czyste konto u siebie (4/4, 100%)
  • Maldon & Tiptree — wygrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
  • Maldon & Tiptree — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Maldon & Tiptree — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Maldon & Tiptree — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Maldon & Tiptree — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)
  • Maldon & Tiptree — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maldon & Tiptree — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Maldon & Tiptree — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Maldon & Tiptree — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Maldon & Tiptree — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Maldon & Tiptree — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Maldon & Tiptree — wygrywa (6/7, 86%)
  • Maldon & Tiptree — jest niepokonany (6/7, 86%)
  • Maldon & Tiptree — wygrywa 1. połowę (4/5, 80%)
  • Maldon & Tiptree — jest niepokonany w 1. połowie (4/5, 80%)
  • Maldon & Tiptree — jest niepokonany w 2. połowie (4/5, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maldon & Tiptree — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.11Port Vale51Herb Maldon & TiptreeMaldon & Tiptree
11.10Herb Maldon & TiptreeMaldon & Tiptree10Flackwell Heath
27.09Waltham Abbey24Herb Maldon & TiptreeMaldon & Tiptree
13.09Herb Maldon & TiptreeMaldon & Tiptree20Stanway Rovers
30.08Herb Maldon & TiptreeMaldon & Tiptree20Canvey Island
16.08Hadley12Herb Maldon & TiptreeMaldon & Tiptree
02.08Herb Maldon & TiptreeMaldon & Tiptree50Buckhurst Hill

Maldon & Tiptree — ostatnie 7 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 168% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
100%
33%
67%
Śr. goli/mecz
1.33
0.33
2.50
Strzelone
1.33
0.33
2.50
Stracone
0.00
0.00
0.00
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
100%
100%
100%
Nie strzelił %
0%
67%
34%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
3.50
2.50
5.00
Strzelone
1.50
1.00
2.33
Stracone
2.00
1.50
2.67
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
0%
50%
25%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Under 1.5
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
Under 2.5
43% (3/7)
75% (3/4)
0% (0/3)
Under 3.5
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Under 4.5
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Under 5.5
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
43% (3/7)
0% (0/4)
100% (3/3)
BTTS 1H
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS 2H
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS Both Halves
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS & Win
29% (2/7)
0% (0/4)
67% (2/3)
BTTS & Draw
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
BTTS & Lose
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
43% (3/7)
0% (0/4)
100% (3/3)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (3/5)
100% (3/3)
0% (0/2)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.00 (1/7)
8.00 (1/3)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
0.00
0.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
0
0

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.00 (1/1)
3.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
3
3
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
3
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Maldon & Tiptree

Wynik meczu

Brak danych.

Wynik do przerwy

Brak danych.

Najczęstsza liczba goli drużyny Maldon & Tiptree

Liczba goli w meczu

Brak danych.

Liczba goli do przerwy

Brak danych.

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi FA Cup.

FA Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Maldon & Tiptree18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Anglia, realne dane wkrótce.