Football Stats
Herb Iporá
Flaga BrazyliaIporá
Goiano - 2
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Iporá — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze7
W1
R4
P2
Gz8
Gs10
RB-2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze7
W0
R0
P7
Gz5
Gs22
RB-17
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze14
W1
R4
P9
Gz13
Gs32
RB-19
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Iporá — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Iporá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Iporá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Iporá — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Iporá — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Iporá — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Iporá — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Iporá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Iporá — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Iporá — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Iporá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Iporá — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Iporá — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Iporá — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Iporá — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Iporá — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Iporá — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Iporá — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb IporáIporá22Rio Verde
26.07Grêmio Anápolis21Herb IporáIporá
20.07Morrinhos10Herb IporáIporá
13.07Herb IporáIporá00Anapolina
09.07Trindade40Herb IporáIporá
06.07Herb IporáIporá11Tupy FC
29.06Herb IporáIporá13Centro Oeste
22.06Centro Oeste30Herb IporáIporá
19.06Tupy FC53Herb IporáIporá
15.06Herb IporáIporá12Trindade

Iporá — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 150% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
1.40
2.70
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
1.80
1.70
3.50
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
1.50
1.20
2.70
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 133% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Iporá

Wynik meczu

0-4
2 (14%)
1-1
2 (14%)
1-3
2 (14%)
1-2
2 (14%)
2-1
1 (7%)

Wynik do przerwy

0-2
4 (29%)
0-0
3 (21%)
0-1
2 (14%)
1-1
2 (14%)
1-0
1 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Iporá

Liczba goli w meczu

4
5 (36%)
3
4 (29%)
2
2 (14%)
8
1 (7%)
0
1 (7%)

Liczba goli do przerwy

2
6 (43%)
1
3 (21%)
0
3 (21%)
4
1 (7%)
3
1 (7%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Goiano - 2.

Goiano - 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Iporá18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.