
2026/27 Novorizontino — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 12 | 7 | 2 | 3 | 19 | 12 | +7 | 1.92 | |
| Forma wyjazdowa | 13 | 5 | 5 | 3 | 22 | 10 | +12 | 1.54 | |
| Ogółem | 25 | 12 | 7 | 6 | 41 | 22 | +19 | 1.72 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Novorizontino — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Novorizontino — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Novorizontino — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Novorizontino — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Novorizontino — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Novorizontino — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Novorizontino — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Novorizontino — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Novorizontino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Novorizontino — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Novorizontino — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Novorizontino — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 11% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 70% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.00 | 1.50 | 2.50 |
Strzelone | 0.60 | 1.10 | 1.70 |
Stracone | 0.40 | 0.40 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | ||
Śr. strzały/mecz | 16.33 | ||
Śr. faule/mecz | 14.44 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.30 | 1.50 | 2.80 |
Strzelone | 0.80 | 1.10 | 1.90 |
Stracone | 0.50 | 0.40 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 50% | 70% | 60% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Posiadanie piłki | 47% | ||
Śr. strzały/mecz | 11.80 | ||
Śr. faule/mecz | 10.50 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 46% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.17 | 17.09 | 11.69 |
Strzały celne / mecz | 4.83 | 5.45 | 4.31 |
Strzały niecelne / mecz | 5.67 | 6.91 | 4.62 |
Skuteczność strzałów | 11.2% | 8.5% | 14.5% |
Strzały na gola | 8.95 | 11.75 | 6.91 |
Strzały celne na gola | 3.05 | 3.75 | 2.55 |
Strzały Over 10.5 | 67% (16/24) | 91% (10/11) | 46% (6/13) |
Strzały Over 11.5 | 67% (16/24) | 91% (10/11) | 46% (6/13) |
Strzały Over 12.5 | 63% (15/24) | 91% (10/11) | 38% (5/13) |
Strzały Over 13.5 | 58% (14/24) | 82% (9/11) | 38% (5/13) |
Strzały Over 14.5 | 50% (12/24) | 73% (8/11) | 31% (4/13) |
Strzały celne Over 3.5 | 67% (16/24) | 73% (8/11) | 62% (8/13) |
Strzały celne Over 4.5 | 54% (13/24) | 64% (7/11) | 46% (6/13) |
Strzały celne Over 5.5 | 46% (11/24) | 55% (6/11) | 38% (5/13) |
Strzały celne Over 6.5 | 33% (8/24) | 45% (5/11) | 23% (3/13) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 11% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.30 | 4.00 | 4.58 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (23/23) | 100% (11/11) | 100% (12/12) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (23/23) | 100% (11/11) | 100% (12/12) |
Match Offsides Over 2.5 % | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
Match Offsides Over 3.5 % | 52% (12/23) | 45% (5/11) | 58% (7/12) |
Team Offsides AVG | 1.83 | 1.73 | 1.92 |
Team Offsides Over 0.5 % | 83% (19/23) | 91% (10/11) | 75% (9/12) |
Team Offsides Over 1.5 % | 52% (12/23) | 45% (5/11) | 58% (7/12) |
Team Offsides Over 2.5 % | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 9% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.38 | 1.44 | 1.33 |
xGA (Against) | 0.95 | 0.68 | 1.19 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Under 1.5 | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Under 2.5 | 40% (8/20) | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Under 3.5 | 75% (15/20) | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Under 4.5 | 85% (17/20) | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Under 5.5 | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
BTTS 1H | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS 2H | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS Both Halves | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Draw | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Lose | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 19% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.33 (18/20) | 10.33 (9/10) | 12.33 (9/10) |
Over 6.5 Corners | 94% (17/18) | 89% (8/9) | 100% (9/9) |
Over 7.5 Corners | 83% (15/18) | 78% (7/9) | 89% (8/9) |
Over 8.5 Corners | 83% (15/18) | 78% (7/9) | 89% (8/9) |
Over 9.5 Corners | 78% (14/18) | 67% (6/9) | 89% (8/9) |
Over 10.5 Corners | 61% (11/18) | 44% (4/9) | 78% (7/9) |
Over 11.5 Corners | 56% (10/18) | 33% (3/9) | 78% (7/9) |
Over 12.5 Corners | 39% (7/18) | 22% (2/9) | 56% (5/9) |
Over 13.5 Corners | 28% (5/18) | 22% (2/9) | 33% (3/9) |
Over 14.5 Corners | 6% (1/18) | 0% (0/9) | 11% (1/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.70 | 6.50 | 4.90 |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 90% (18/20) | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 90% (18/20) | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 80% (16/20) | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Corners Earned | 114 | 65 | 49 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.20 | 3.40 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 60% (12/20) | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (15/20) | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (14/20) | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (11/20) | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (10/20) | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (6/20) | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (5/20) | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (4/20) | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Corners Against | 104 | 34 | 70 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 41% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.70 (20/20) | 5.50 (10/10) | 3.90 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 5.5 Cards | 30% (6/20) | 60% (6/10) | 0% (0/10) |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Total Cards | 94 | 55 | 39 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 5 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Novorizontino
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Novorizontino
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie B.