Football Stats
Herb TSV 1860 München
Flaga NiemcyTSV 1860 München
DFB Pokal
Niemcy / DFB PokalSezon 2026/27
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2026/27 TSV 1860 München — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • TSV 1860 München — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • TSV 1860 München — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • TSV 1860 München — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • TSV 1860 München — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • TSV 1860 München — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • TSV 1860 München — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • TSV 1860 München — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • TSV 1860 München — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • TSV 1860 München — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • TSV 1860 München — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • TSV 1860 München — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • TSV 1860 München — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • TSV 1860 München — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • TSV 1860 München — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • TSV 1860 München — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 TSV 1860 München — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV 1860 München — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV 1860 München — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV 1860 München — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV 1860 München — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München02Holstein Kiel
16.05Verl30Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München
09.05Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München12FC Ingolstadt 04
02.05FC Schweinfurt 0511Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München
25.04Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München32SSV ULM 1846
18.04FC Saarbrücken00Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München
12.04Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München22SSV Jahn Regensburg
07.04Energie Cottbus30Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München
04.04Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München11Waldhof Mannheim
22.03MSV Duisburg21Herb TSV 1860 MünchenTSV 1860 München

TSV 1860 München — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
50%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
1.60
2.60
Strzelone
0.40
0.90
1.30
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
1.20
2.50
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.80
0.50
1.30
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.00
10.00
Strzały celne / mecz
3.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
6.00
6.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/1)
0% (0/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 3.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.00 (1/20)
11.00 (1/10)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.00
6.00
More Corners Than Opponent
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
6
6

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.00 (1/1)
5.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
5
5
Highest in a Match
5
5
Lowest in a Match
5
5

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny TSV 1860 München

Wynik meczu

0-2
1 (100%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny TSV 1860 München

Liczba goli w meczu

2
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi DFB Pokal.

DFB Pokal — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5TSV 1860 München18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Niemcy, realne dane wkrótce.