Football Stats
Herb CS Herediano
Flaga KostarykaCS Herediano
10. miejsce w tabeli Primera División

2026/27 CS Herediano — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs7
RB-6
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W0
R2
P4
Gz2
Gs10
RB-8
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CS Herediano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CS Herediano — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • CS Herediano — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • CS Herediano — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • CS Herediano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CS Herediano — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CS Herediano — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CS Herediano — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CS Herediano — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CS Herediano — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CS Herediano — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CS Herediano — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CS Herediano — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CS Herediano — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CS Herediano — nie strzela gola w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CS Herediano — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08CS Cartagines10Herb CS HeredianoCS Herediano
23.08Herb CS HeredianoCS Herediano03Sporting San Jose
15.08San Carlos10Herb CS HeredianoCS Herediano
10.08Herb CS HeredianoCS Herediano03LD Alajuelense
06.08Alianza10Herb CS HeredianoCS Herediano
03.08Inter San Carlos11Herb CS HeredianoCS Herediano
31.07Herb CS HeredianoCS Herediano00CD Marathon
24.07Herb CS HeredianoCS Herediano11Puntarenas FC
18.07Herb CS HeredianoCS Herediano10Deportivo Saprissa
12.07LD Alajuelense01Herb CS HeredianoCS Herediano

CS Herediano — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 25% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
0.60
0.90
1.50
Strzelone
0.30
0.40
0.70
Stracone
0.30
0.50
0.80
BTTS %
20%
0%
10%
Czyste konto %
70%
80%
75%
Nie strzelił %
70%
70%
70%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
0.90
0.60
1.50
Strzelone
0.40
0.40
0.80
Stracone
0.50
0.20
0.70
BTTS %
30%
0%
15%
Czyste konto %
60%
80%
70%
Nie strzelił %
60%
60%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 1.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 2.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 3.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny CS Herediano

Wynik meczu

1-1
2 (33%)
0-3
2 (33%)
0-1
2 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (33%)
0-1
2 (33%)
0-0
2 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny CS Herediano

Liczba goli w meczu

2
2 (33%)
3
2 (33%)
1
2 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (33%)
1
2 (33%)
0
2 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.

Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2CS Cartagines6402122.00
4LD Alajuelense6321111.83
5Inter San Carlos6312101.67
6Puntarenas FC622281.33
7San Carlos620461.00
8Perez Zeledon612350.83
10CS Herediano602420.33