Football Stats
Herb Spittal
Flaga AustriaSpittal
14. miejsce w tabeli Landesliga - Karnten
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Spittal — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W4
R5
P6
Gz21
Gs29
RB-8
Śr. pkt1.13
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W3
R3
P9
Gz11
Gs27
RB-16
Śr. pkt0.80
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W7
R8
P15
Gz32
Gs56
RB-24
Śr. pkt0.97
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Spittal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Spittal — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Spittal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Spittal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Spittal — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Spittal — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Spittal — nie wygrywa 1. połowę (13/18, 72%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Spittal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Spittal — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Spittal — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Spittal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (13/18, 72%)
  • Spittal — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Spittal — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.06Herb SpittalSpittal41KAC
31.05Donau Klagenfurt20Herb SpittalSpittal
22.05Herb SpittalSpittal04Lendorf
17.05Köttmannsdorf00Herb SpittalSpittal
13.05Herb SpittalSpittal22SAK Klagenfurt
08.05Dellach im Gailtal40Herb SpittalSpittal
03.05Herb SpittalSpittal31Austria Klagenfurt II
29.04Völkermarkt22Herb SpittalSpittal
24.04Herb SpittalSpittal13St. Veit / Glan
17.04Ferlach21Herb SpittalSpittal

Spittal — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 65% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
22%
28%
Śr. goli/mecz
2.44
1.11
3.70
Strzelone
1.22
0.33
1.80
Stracone
1.22
0.78
1.90
BTTS %
56%
11%
34%
Czyste konto %
33%
44%
39%
Nie strzelił %
33%
67%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
22%
11%
17%
Śr. goli/mecz
1.89
0.89
2.70
Strzelone
0.67
0.22
0.80
Stracone
1.22
0.67
1.90
BTTS %
33%
11%
22%
Czyste konto %
33%
33%
33%
Nie strzelił %
44%
89%
67%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 3.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
44% (8/18)
56% (5/9)
33% (3/9)
BTTS 2H
11% (2/18)
11% (1/9)
11% (1/9)
BTTS Both Halves
6% (1/18)
11% (1/9)
0% (0/9)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
6% (1/18)
11% (1/9)
0% (0/9)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
39% (7/18)
44% (4/9)
33% (3/9)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (9/18)
44% (4/9)
56% (5/9)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Spittal

Wynik meczu

1-3
4 (13%)
0-0
4 (13%)
0-2
3 (10%)
1-2
3 (10%)
2-1
3 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
7 (25%)
1-1
5 (18%)
0-1
3 (11%)
1-0
2 (7%)
1-2
2 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Spittal

Liczba goli w meczu

4
9 (30%)
3
8 (27%)
2
4 (13%)
0
4 (13%)
5
2 (7%)

Liczba goli do przerwy

0
7 (25%)
2
7 (25%)
3
6 (21%)
1
5 (18%)
4
3 (11%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Landesliga - Karnten.

Landesliga - Karnten — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Donau Klagenfurt281675551.96
2Wolfsberg281657531.89
3Lendorf281657531.89
4Völkermarkt281648521.86
5Bleiburg291469481.66
6St. Veit / Glan2812610421.50
7Dellach im Gailtal2811710401.43
8Grafenstein2811710401.43
9TSU Matrei2911513381.31
10Austria Klagenfurt II2991010371.28
11SAK Klagenfurt2881010341.21
12Köttmannsdorf298714311.07
13KAC2861111291.04
14Spittal286814260.93
15Ferlach286814260.93
16Nußdorf286220200.71