Football Stats
Herb Reggiana
Flaga WłochyReggiana
5. miejsce w tabeli Serie C - Girone B

2026/27 Reggiana — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Reggiana — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Reggiana — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Reggiana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Reggiana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Reggiana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Reggiana — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Reggiana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Reggiana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Reggiana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Reggiana — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Reggiana — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Reggiana — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Reggiana — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Reggiana — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Gubbio12Herb ReggianaReggiana
24.08Herb ReggianaReggiana11Ravenna
08.05Herb ReggianaReggiana10Sampdoria
01.05Modena21Herb ReggianaReggiana
25.04Herb ReggianaReggiana11Palermo
19.04Padova10Herb ReggianaReggiana
12.04Herb ReggianaReggiana20Carrarese
06.04Herb ReggianaReggiana13Pescara
22.03Virtus Entella30Herb ReggianaReggiana
17.03Herb ReggianaReggiana00Monza

Reggiana — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.20
0.80
2.00
Strzelone
0.70
0.20
0.90
Stracone
0.50
0.60
1.10
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
40%
80%
60%
Posiadanie piłki
36%
Śr. strzały/mecz
9.22
Śr. faule/mecz
13.33
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
0.90
1.40
2.30
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
70%
70%
70%
Posiadanie piłki
41%
Śr. strzały/mecz
11.11
Śr. faule/mecz
17.67

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Reggiana

Wynik meczu

2-1
1 (50%)
1-1
1 (50%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Reggiana

Liczba goli w meczu

3
1 (50%)
2
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie C - Girone B.

Serie C - Girone B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Forli211042.00
2Ravenna211042.00
3Vado211042.00
4Perugia211042.00
5Reggiana211042.00
6Grosseto211042.00
7Spezia211042.00
8Livorno211042.00
10Campobasso FC210131.50
11Torres210131.50
12Pescara210131.50
13Atalanta II210131.50
14Pineto202021.00
15Sambenedettese201110.50
16Vis Pesaro201110.50
17Latina201110.50
18Pianese201110.50
19Ostia Mare200200.00
20Gubbio200200.00