Football Stats
Ligi/Primera Nacional

Tabela ligowa

DrużynaMPktFormaPPG
1Ferro Carril Oeste2753
WWL
1.96
2Deportivo Moron2749
DWW
1.81
3Tristan Suarez2648
WWW
1.85
4Temperley2746
WLL
1.70
5Gimnasia Jujuy2746
WLL
1.70
6Colon Santa Fe2745
WWD
1.67
7Almirante Brown2744
LWW
1.63
8Deportivo Madryn2743
WDW
1.59
9Godoy Cruz2743
WLW
1.59
10Atlanta2742
WLW
1.56
11Midland2641
DWD
1.58
12Gimnasia Y Tiro2741
DWW
1.52
13Atletico DE Rafaela2739
DWD
1.44
14Deportivo Maipu2738
WLW
1.41
15San Martin S.J.2638
WDD
1.46
16Ciudad de Bolívar2738
LLL
1.41
17San Martin Tucuman2736
DDL
1.33
18CA Estudiantes2736
WLD
1.33
19Racing Cordoba2735
DWL
1.30
20Los Andes2634
LLL
1.31
21Colegiales2634
LDW
1.31
22Almagro2734
LDL
1.26
23Quilmes2732
WDW
1.19
24Atletico Mitre2730
DWW
1.11
25Agropecuario2730
WWL
1.11
26Chaco For Ever2729
WLL
1.07
27Nueva Chicago2729
LLL
1.07
28Central Norte2729
WDD
1.07
29San Miguel2729
LWL
1.07
30Patronato2728
DLD
1.04
31All Boys2728
WDL
1.04
32Chacarita Juniors2727
DLL
1.00
33San Telmo2727
DLL
1.00
35Acassuso2723
LDL
0.85

Statystyki meczowe (FT)

1.94Śr. goli/mecz
40%BTTS%
60%Czyste konto w meczu (%)

Wynik meczu

Gospodarze47%Remis32%Goście20%

Progi Over — łączna liczba goli

Over 0.584%
Over 1.560%
Over 2.532%
Over 3.512%
Over 4.54%

Wynik meczu to odsetek zwycięstw gospodarzy, remisów i zwycięstw gości we wszystkich rozegranych meczach sezonu tej ligi; progi Over to odsetek tych samych meczów z co najmniej tyloma golami łącznie (obie drużyny razem).

Mapa cieplna goli

7%0-10'
10%11-20'
9%21-30'
9%31-40'
13%41-50'
12%51-60'
11%61-70'
11%71-80'
18%81-90'

Odsetek wszystkich goli sezonu padających w danym przedziale czasowym meczu (937 goli w 483 meczach).

Mapa cieplna goli — przedziały 15 min

12%0-15'
14%16-30'
16%31-45'
18%46-60'
17%61-75'
23%76-90'

Odsetek wszystkich goli sezonu padających w danym przedziale czasowym meczu (937 goli w 483 meczach).

CS% / BTTS% / progi

DrużynaCS%BTTS%Over 1.5%Over 2.5%RożneKartki
Acassuso30%(8/27)33%(9/27)56%(15/27)30%(8/27)
Agropecuario33%(9/27)41%(11/27)74%(20/27)30%(8/27)
All Boys44%(12/27)33%(9/27)44%(12/27)19%(5/27)
Almagro33%(9/27)33%(9/27)59%(16/27)22%(6/27)
Almirante Brown59%(16/27)26%(7/27)41%(11/27)19%(5/27)
Atlanta41%(11/27)41%(11/27)59%(16/27)41%(11/27)
Atletico DE Rafaela56%(15/27)30%(8/27)41%(11/27)22%(6/27)
Atletico Mitre33%(9/27)52%(14/27)74%(20/27)44%(12/27)
CA Estudiantes37%(10/27)37%(10/27)59%(16/27)30%(8/27)
Central Norte33%(9/27)41%(11/27)48%(13/27)26%(7/27)
Chacarita Juniors30%(8/27)30%(8/27)56%(15/27)22%(6/27)
Chaco For Ever33%(9/27)41%(11/27)67%(18/27)30%(8/27)
Ciudad de Bolívar48%(13/27)41%(11/27)52%(14/27)22%(6/27)
Club Atlético Güemes15%(4/27)59%(16/27)81%(22/27)44%(12/27)
Colegiales42%(11/26)35%(9/26)58%(15/26)31%(8/26)
Colon Santa Fe41%(11/27)41%(11/27)67%(18/27)33%(9/27)
Defensores De Belgrano38%(10/26)35%(9/26)54%(14/26)23%(6/26)
Deportivo Madryn33%(9/27)52%(14/27)67%(18/27)52%(14/27)
Deportivo Maipu30%(8/27)44%(12/27)56%(15/27)44%(12/27)
Deportivo Moron37%(10/27)48%(13/27)78%(21/27)48%(13/27)
Ferro Carril Oeste41%(11/27)44%(12/27)59%(16/27)41%(11/27)
Gimnasia Jujuy22%(6/27)59%(16/27)85%(23/27)52%(14/27)
Gimnasia Y Tiro37%(10/27)48%(13/27)63%(17/27)30%(8/27)
Godoy Cruz33%(9/27)44%(12/27)63%(17/27)41%(11/27)
Los Andes58%(15/26)19%(5/26)42%(11/26)19%(5/26)
Midland42%(11/26)42%(11/26)62%(16/26)23%(6/26)
Nueva Chicago33%(9/27)30%(8/27)56%(15/27)26%(7/27)
Patronato33%(9/27)37%(10/27)63%(17/27)26%(7/27)
Quilmes41%(11/27)26%(7/27)44%(12/27)33%(9/27)
Racing Cordoba33%(9/27)41%(11/27)67%(18/27)37%(10/27)
San Martin S.J.31%(8/26)58%(15/26)69%(18/26)35%(9/26)
San Martin Tucuman37%(10/27)44%(12/27)70%(19/27)26%(7/27)
San Miguel33%(9/27)41%(11/27)67%(18/27)30%(8/27)
San Telmo33%(9/27)37%(10/27)59%(16/27)41%(11/27)
Temperley44%(12/27)41%(11/27)52%(14/27)33%(9/27)
Tristan Suarez62%(16/26)35%(9/26)50%(13/26)31%(8/26)

CS% (mecz bez straty gola), BTTS% (obie drużyny trafiły) i progi Over liczone są jako odsetek wszystkich rozegranych meczów drużyny w tym sezonie ligi (liczba w nawiasie to próbka) — Rożne i Kartki to średnia na mecz z tej samej sezonowej próbki.

Match Stats

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tego sezonu.

Rożne / Kartki

Statystyki rożnych i kartek zbieramy na razie tylko dla lig z pełnym pokryciem (core) — ta liga do nich nie należy.

Statystyki połowowe (1. połowa / 2. połowa)

FHG — Over X

Over 0.555%
Over 1.521%
Over 2.55%
Over 3.51%

2HG — Over X

Over 0.571%
Over 1.530%
Over 2.59%
Over 3.52%

Liczba goli — 1. połowa

0 gole45% · 215 razy
1 gole35% · 168 razy
2 gole16% · 76 razy
3+ gole5% · 24 razy

Wyniki do przerwy

0-045% · 215 razy
1-021% · 103 razy
0-113% · 65 razy
1-17% · 34 razy
2-06% · 27 razy
0-23% · 15 razy

* FHG = gole w 1. połowie, 2HG = gole w 2. połowie — sezon 2026/27 ligi Primera Nacional (483 z 483 meczów ma komplet wyniku do przerwy).

Najczęstsze wyniki meczów

1-017% · 80 razy
0-016% · 75 razy
1-113% · 65 razy
2-011% · 53 razy
2-111% · 51 razy
0-18% · 38 razy

Najczęstsza liczba goli w meczu

0 gole16% · 75 razy
1 gole24% · 118 razy
2 gole28% · 135 razy
3 gole20% · 96 razy
4 gole8% · 41 razy
5+ gole4% · 18 razy